[[ sidebarMobileState ? 'Ukryj' : 'Pokaż' ]]
[[ sidebarDesktopState ? 'Ukryj' : 'Pokaż' ]]
Zacznij wygrywać prawdziwe pieniądze!
Utwórz konto lub zaloguj się.
Stosunkowe bonusy
Informacje o grze

All Ways Hot Fruits Automat do gry Online

Gra All Ways Hot Fruits to powrót do klasyki w nowoczesnym wydaniu. Renomowane studio Amatic zdecydowało się nieco odświeżyć trochę skostniały już gatunek Hot Spotów. Maszyna miała swoją premierę stosunkowo niedawno, bo w połowie 2020 roku. Gra od razu znalazła spore grono odbiorców, udowadniając, że Hot Spoty to nadal bardzo popularny gatunek automatów do gier.

Jak przystało na maszynę tego rodzaju, nie określono żadnej tematyki. Zamiast tego wszędzie widać płomienie, a symbole to owoce i standardowe przedmioty, które mają prawie wszystkie klasyczne automaty do gier. To, co rzuca się tutaj w oczy, to aż 243 linie wygrywające, które sprawiają, że slot zdecydowanie wyróżnia się w „tłumie”.

Podstawowe cechy automatu All Ways Hot Fruits

Producent, wydając tę grę, miał jeden cel, wokół którego zbudował całą zabawę. To klasyczny hot spot z 243 liniami wygrywającymi. Dodatkowo zdecydowano się na zastosowanie kilku prostych funkcji specjalnych, które sprawiają, że zabawa będzie jeszcze lepiej dostosowana do dzisiejszego typu gracza. W ten sposób osiągnięto złoty środek pomiędzy oczekiwaniami fanów klasycznej rozgrywki, ale także osób preferujących nowoczesną zabawę, wypełnioną zawartością dodatkową.

Na pierwszy rzut oka to klasyczny hot spot, który ma 5 bębnów oraz 3 rzędy z symbolami. 243 linie wygrywające tworzą się na zasadzie każdego obrazka z każdym z sąsiedniego bębna. Zakład ustawia się w prawym dolnym rogu ekranu i może wynieść od 1 do 1000. Jak widać, jest to prawdziwa przepaść, która pozwala na zabawę każdej osobie – bez względu na zasobność portfela. Wygrane skalują się wprost proporcjonalnie do zakładu, więc każdy ma równe szanse. Współczynnik zwrotu wynosi imponujące 97%, co plasuje All Ways Hot Fruits automat do gry w światowej czołówce.

W grze pojawia się symbol Scatter oraz mnożnik wygranych. Scatter odpowiada również za uruchomienie rundy bonusowej z darmowymi spinami. Twórcy dodali do rozgrywki także możliwość ustawienia automatycznej rozgrywki –  co ciekawe – bez możliwości dostosowania dodatkowych kryteriów rozgrywki.

Prezentacja rozgrywki, symbole i funkcje specjalne All Ways Hot Fruits

All ways Hot Fruits slot prezentuje wszystko to, co zapewniają dzisiejsze nowe automaty do gier. Ma bardzo dobrą oprawę graficzną, której głównym elementem są lśniące kolorowe owoce oraz płomień pojawiający się przy trafieniu każdej kombinacji wygrywającej.

W dolnej części ekranu znajduje się bardzo prosty interfejs użytkownika. Z lewej strony można odczytać aktualny stan konta oraz zakład za każde rozlosowanie symboli na bębnach. Wszystko zostało tak dopracowane, że gra jest tak samo wygodna z poziomu urządzenia mobilnego oraz komputera. Reszta opcji, które nie są związane bezpośrednio z uruchamianiem zabawy, znajdują się w prawym górnym rogu. Najważniejszym przyciskiem jest znak zapytania, który przełącza ekran na tabelę wypłat. Jeśli ktoś chce jak najdokładniej poznać wszystkie możliwości automatu, to powinien wypróbować All Ways Hot Fruits demo, które obecnie jest udostępniane przez praktycznie każde kasyno online. Najważniejszym miejscem, które zawsze trzeba sprawdzić przed pierwszym uruchomieniem automatu do gry, jest jego tabela wypłat. To tam znajdują się wszystkie najważniejsze informacje o grze: symbole, funkcje specjalne, a także linie wygrywające.

Symbole i funkcje bonusowe

Podczas zabawy na ekranie pojawia się do 11 różnych symboli.

Symbol

3x

4x

5x

wiśnie

1

2

5

winogrono

3

5

10

arbuz

3

5

10

pomarańcze

2

4

8

cytryna

2

4

8

śliwka

2

4

8

podkowa

5

10

20

dzwonek

7

25

100

siódemka

10

50

500

Bonus

5

25

500

x2

-

-

-

Warto zwrócić uwagę, że pomimo tego, że jest to Hot Spot, twórcom udało się zastosować kilka znanych i lubianych rozwiązań stosowanych przez popularne automaty.

  • Scatter – symbol bonus tworzy kombinacje wygrywające w dowolnym miejscu na bębnach. Wystarczy, że na ekranie pojawią się przynajmniej trzy symbole i można być pewnym, że gra przyzna wygraną.
  • Runda bonusowa  pojawienie się na ekranie 3, 4 lub 5 symboli Bonus uruchamia rundę bonusową z 7, 10 i 15 darmowymi spinami. Podczas trwania rundy z darmowymi spinami wszystkie symbole wygrywają w dowolnej pozycji, dzięki czemu z każdym obrotem można liczyć na wysokie wygrane.
  • Mnożnik wygranych – kiedy na ekranie pojawi się symbol 2x, wszystkie wygrane zostają dwukrotnie zwiększone.

Wszystkie funkcje prezentują klasyczne możliwości, które są znane większości graczom. To kolejny sposób, w jaki twórcom udało się połączyć prostą zabawę z nowoczesnością.

Podsumowanie informacji o grze

Automat do gier All Ways Hot Fruit jest tym, czego potrzeba było, żeby młodsi fani gier losowych przekonali się do klasycznych Hot Spotów. Gra łączy wszystko, co najlepsze w tych szybkich i prostych grach i dodaje kilka nowoczesnych funkcji, żeby użytkownicy o większych wymaganiach również otrzymali to, czego chcą. Polecamy skorzystać z oferty kasyna internetowego Vulkan Vegas, by zagrać w gry hazardowe, ponieważ serwis zapewnia swoim użytkownikom nie tylko możliwość przetestowania All Ways Hot Fruits za darmo, wypróbowania wszystkiego, aby następnie przejść do All Ways Hot Fruits na prawdziwe pieniądze. W ten sposób każdy bardzo szybko opanuje grę do tego stopnia, że będzie osiągał optymalne wyniki.

play for real

Grasz w trybie demo! Spróbuj gry na prawdziwe pieniądze, aby zdobyć prawdziwe wygrane!

reportservice pixel image