[[ sidebarMobileState ? 'Ukryj' : 'Pokaż' ]]
[[ sidebarDesktopState ? 'Ukryj' : 'Pokaż' ]]
Zacznij wygrywać prawdziwe pieniądze!
Utwórz konto lub zaloguj się.
Stosunkowe bonusy
Informacje o grze

Book of Atem Online

Wśród olbrzymiej masy gier slotowych dostępnych na rynku można wyróżnić dwie najbardziej popularne tematyki. Jedną z nich jest starożytny Egipt, a drugą szeroko pojęte skarby zaginione w tropikalnej dżungli. W tym drugim przypadku mamy także spory zakres różnych motywów. Może to być wyprawa w stylu Indiany Jonesa. Często przewijają się także elementy kultury Majów lub Azteków, zdarzają się także motywy związane z konkwistadorami. Dziś chcemy Ci jednak przedstawić grę, która także zabierze Cię do dżungli, jednak nie precyzuje dokładnie gdzie i po co... Jednak mamy tutaj skarby do znalezienia! Jest nią oczywiście Book of Atem automat do gry!

Book of Atem – informacje podstawowe

Zanim przejdziemy do opisywania funkcji specjalnych tej gry, to musimy najpierw zaprezentować podstawowe informacje o Book of Atem slot. Co zatem warto wiedzieć o tej pozycji?

Gra Book of Atem to maszyna slotowa wideo wyprodukowana przez firmę Microgaming (a konkretniej rzecz biorąc, przez All41 Studios, czyli podwykonawcę pracującego pod egidą Microgaming). Ma ona pięć bębnów i trzy rzędy symboli. Liczba płatnych linii jest nietypowo dla tego brytyjskiego producenta gier dosyć niska, bo wynosi zaledwie 10. Mamy tutaj szeroką gamę funkcji i opcji dodatkowych, jak na przykład wildy, scattery, darmowe spiny, mnożniki wygranych i inne opcje.

Nie znajdziemy tutaj jednak progresywnej puli nagród, gry bonusowej i opcji Gamble. Sama Book of Atem na prawdziwe pieniądze ma współczynnik zwrotu dla 96,45%, co przy średniej zmienności oznacza, że mamy tutaj spory potencjał uzyskania atrakcyjnych wygranych. Minimalna kwota do postawienia na jeden spin wynosi w tej grze 0,10 monety, a najwyższa suma, za jaką możesz wykupić zakład na spin to 100 monet.

Warto także zaznaczyć, że mamy tutaj do czynienia z produktem opartym o technologię HTML5, zatem możemy być spokojni, jeśli chodzi o możliwość grania na tabletach i telefonach komórkowych. Gra działa z poziomu przeglądarki internetowej, nie wymaga instalowania i pobierania z Internetu – zadziała na każdym smartfonie z przeglądarką obsługującą standard HTML5.

Bonusy i promocje w Book of Atem

Już po pierwszym uruchomieniu możemy dojść do wniosku, że Book of Atem demo jest jedną z najlepiej wyglądających gier firmy Microgaming. Oprawa graficzna jest po prostu bardzo estetyczna i choć nie zawiera zbyt wielu wodotrysków graficznych, to jest bardzo przyjemna dla oka i zapewnia dobre wrażenia wizualne podczas rozgrywki. A co ciekawego znajdziemy na bębnach tej gry? Oto najważniejsze informacje na ten temat:

  • Najważniejszym symbolem dla gry Book of Atem za darmo jest bez wątpienia tytułowa księga Atem, czyli ładnie zaprojektowana książka z kamieniem szlachetnym. Pełni ona rolę wilda. Zgodnie z ogólną zasadą działania takich rozwiązań stosowaną przez inne popularne automaty, zastępuje wszystkie inne symbole, jakie możemy spotkać na bębnach, z wyjątkiem innych, które mają przypisane do siebie różne znaczenia specjalne.

  • Ten sam symbol księgi Atem jest także scatterem, czyli zapewnia wygrane zawsze, gdy pojawi się w oknie gry w odpowiedniej liczbie sztuk. Scattery nie stosują się przy tym do zasady wymuszającej ich lokalizację na aktywnej linii wygranych, mogą być dosłownie gdziekolwiek w oknie gry. Jeśli gracz ujrzy na ekranie co najmniej trzy scattery, to wygra w ten sposób 10 darmowych spinów. Scattery dostępne są także podczas darmowych spinów, co oznacza, że można wiele razy aktywować tę funkcję i w teorii grać za darmo bez końca!

  • W momencie, gdy wygrasz darmowe spiny, pojawi się przed Tobą specjalne okno. Możesz w nim wskazać jeden z symboli (obojętnie który, wybór należy do Ciebie. Symbol ten otrzyma własność rozszerzania się (expanding). Oznacza to, że za każdym razem, gdy pojawi się na bębnie, obejmie wszystkie trzy pola. Jedynym symbolem, którego nie można w ten sposób wybrać, jest księga Atem.

Podsumowanie

Jeśli wciąż jeszcze się wahasz, czy warto poświęcić trochę czasu na zagranie w Book of Atem, to od razu Ci w tym miejscu powiemy, że tak, jak najbardziej. To naprawdę doskonała gra dysponująca ciekawymi funkcjami dodatkowymi, bardzo ładną oprawą graficzną i dźwiękową. Zapewnia wspaniałe emocje podczas gry i trudne do przecenienia doznania. To po prostu udany produkt z portfolio doskonałego producenta, jakim jest firma Microgaming.

Możesz przecież przetestować także tę grę w wersji darmowej – odwiedź na przykład najlepsze chyba obecnie na rynku kasyno online, jakim jest Vulkan Vegas. Jeśli się nie zalogujesz, to masz i tak dostęp do wersji demonstracyjnej. Po zarejestrowaniu się uzyskujesz możliwość grania we wszystkie gry z oferty tego kasyna. Są tu nowe automaty, starsze tytuły, od wielu producentów i z różnych kategorii. Z pewnością nie będziesz się nudzić!

play for real

Grasz w trybie demo! Spróbuj gry na prawdziwe pieniądze, aby zdobyć prawdziwe wygrane!

reportservice pixel image