[[ sidebarMobileState ? 'Ukryj' : 'Pokaż' ]]
[[ sidebarDesktopState ? 'Ukryj' : 'Pokaż' ]]
Zacznij wygrywać prawdziwe pieniądze!
Utwórz konto lub zaloguj się.
Stosunkowe bonusy
Informacje o grze

Book Of Magic Automat Online

Wideo slot Book of Magic, który został stworzony przez cenione na rynku studio EGT. Gra należy do dosyć popularnego nurtu w grach hazardowych, gdzie głównym bohaterem jest księga. Były już księgi Ra, Azteków, miłości, teraz nadszedł czas na księgę magii. Gra slotowa Book of Magic to całkiem prosty jednoręki bandyta online, gdzie producent postawił na symbolikę, która może się kojarzyć z bajkami dla dzieci. Nie imponuje co prawda pod względem grafiki czy dźwięków, jednak jego zadaniem jest przecież przynoszenie graczom szans na spore wygrane. Automat do gry Book of Magic posiada najczęściej obecnie stosowany układ 5 na 3, czyli 5 rzędów z 3 rzędami symboli. Firma EGT wprowadziła tu również 20 linii wygrywających, których ilość można zmieniać przed każdym obrotem bębnami. Jednoręki bandyta Book of Magic posiada przy tym współczynnik RTP na poziomie nieco ponad 96%, co jest w miarę optymalnym wynikiem.

Book of Magic: zdobądź wygrane poprzez czary!

Nadrzędną tematyką tego slota jest magia. Tytułowa Book of Magic pojawiając się na bębnach jest w stanie zapewnić graczom określone wygrane. Możliwe jest to jednak przede wszystkim dzięki odpowiednim układom. Można zatem w grze liczyć na:

 • 9: wygrana od 2 do 6,000 monet,
 • 10: wygrana od 5 do 6,000 monet,
 • J: wygrana od 5 do 6,000 monet,
 • Q: wygrana od 5 do 6,000 monet,
 • K: wygrana od 10 do 7,500 monet,
 • A: wygrana od 10 do 7,500 monet,
 • Amulet: wygrana od 15 do 15,000 monet,
 • Berło: wygrana od 15 do 15,000 monet,
 • Skrzynia: wygrana od 20 do 24,000 monet,
 • Mag: wygrana od 2 do 45,000 monet,
 • Kobieta: wygrana od 2 do 45,000 monet,
 • Księga: wygrana od 10 do 600,000 monet. Zastępuje jako wild wszystkie inne symbole na bębnach z wyjątkiem scatter. Jednocześnie daje mnożnik x2, więc wszystkie zaprezentowane wygrane są podwójne,
 • Scatter: wygrana od 2 do 600,000 monet. Gwarantuje 15 darmowych spinów z mnożnikiem za wygrane x3.

W grze Book of Magic można obstawiać zakłady w wysokości od 1 do aż 1,200 monet. Producent zastosował tutaj również aż 4 progresywne jackpoty, które można wylosować w toku gry. Ich wartość prezentowana jest na samej górze slotu. Najwyższa wygrana wyniosła blisko 4 miliony monet!

Jak grać w Book of Magic?

Gra slotowa Book of Magic to produkcja, która jest bardzo łatwa do opanowania, nawet przez początkujących. Należy tutaj wybrać trzy podstawowe opcje: ilość kredytów, linii wygrywających oraz wysokość stawki. Mamy tutaj 3 poziomy kredytów od 1 do 3, wybór linii 1, 5, 10, 15 lub 20. Po zaznaczeniu tych dwóch opcji na końcu musimy wybrać jedną z 5 proponowanych stawek za obrót. W przypadku gry Book of Magic istnieje opcja gry gamble, jednak dotyczy ona tylko wygranych do 1,500 monet. Standardowo wybiera się tu jeden z dwóch kolorów kart, co może podwoić stawkę. Z pomocą popularnego kasyna Vulkan Vegas Casino można za darmo wypróbować ten tytuł, by poznać go lepiej. Jest to gra niczym za prawdziwe pieniądze, jednak poprzez wirtualne żetony.

Nasza ocena

Book of Magic to tytuł, który nie robi wrażenia pod względem wyglądu. Jednak zupełnie inaczej ma się sprawa z ewentualnymi wygranymi. Nie tylko na graczy czekają wysokie stawki do zgarnięcia, lecz aż 4 progresywne jackpoty.

play for real

Grasz w trybie demo! Spróbuj gry na prawdziwe pieniądze, aby zdobyć prawdziwe wygrane!

reportservice pixel image