[[ sidebarMobileState ? 'Ukryj' : 'Pokaż' ]]
[[ sidebarDesktopState ? 'Ukryj' : 'Pokaż' ]]
Zacznij wygrywać prawdziwe pieniądze!
Utwórz konto lub zaloguj się.
Stosunkowe bonusy
Informacje o grze

Chance Machine 100 — automat do gry online

Chance Machine 100 to dość nowy automat, który został wydany w lipcu 2020 roku przez studio Endorphina. Dość szybko stał on się bardzo popularny dzięki swojej retro tematyce i świetnej grafice.

Chance Machine 100 automat do gry został zaprojektowany w stylu retro. Nie jest to zwykła owocówka 3x3, a pełen niesamowitych obrotów automat, który pozostaje bardzo konkurencyjny. Zainspirowany retro stylem, producent gier Endorphina potrafił świetnie wykorzystać te motywy w grafice gry. Automat w stylu retro posiada bowiem oryginalne symbole i dźwięk, przypominający prawdziwe naziemne kasyna dawnych czasów. Gra Chance Machine 100 ma korony, dzwonki, diamenty, gwiazdy i serca, które mają imponująco diamentowy blask.

Najważniejsza informacja o Chance Machine 100

Chance Machine 100 nie jest standardowym automatem, a posiada  układ 5 bębnów i 4 rzędów. W grze jest aż 100 linii płatnych. Pasujące symbole od lewej do prawej, które występują na liniach płatnych, tworzą wygrane kombinacje. Symbol scatter może znajdować się na każdej pozycji i być częścią wygranej kombinacji.

Minimalnym zakładem w grze jest 1 euro, a maksymalnie można obstawić 50 euro na jeden obrót. Ustawienia zakładu Chance Machine 100 slot znajdują się na dole ekranu. Tam również znajdziesz ustawienia gry, takie jak:

  • statystyki gry — zobacz ogólną liczbę zagranych gier, wygraną, czas grania i wartość swoich zakładów;
  • auto gra — ustaw ilość auto gier, wysokość wygranej, po której gry zostaną zatrzymane, procent przegranej itp.;
  • język — wybierz język gry (brak polskiego);
  • dźwięk — ustawienia dźwięku w grze;
  • różne — wybierz opcje wpłat i wypłat oraz jakość gry.

W grę można zagrać na każdym urządzeniu elektronicznym. Chance Machine 100 za darmo jest dostępne nawet na twoim telefonie w przeglądarce Google. RTP gry wynosi 96, co jest dość wysokim wskaźnikiem. W grze są również obecne symbole specjalne, takie jak wild i dwa rodzaje symbolu scatter. Oprócz tego jest tu gra gamble, która znacznie zwiększa wygrane. Popularne gry hazardowe często posiadają też darmowe spiny, niestety w naszej rozgrywce ich nie znajdziemy.

Symbole i funkcje specjalne automatu online Chance Machine 100

Skupmy się teraz bardziej na symbolach, które posiadamy w grze. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, są one bardzo dobrej jakości. Oczywiście wiele z nich to typowe symbole, które mają inne klasyczne automaty, ale ich wykonanie jest niepowtarzalne. Jak można się spodziewać, większość symboli należy do nisko opłacanych, a najlepszą wypłatę oferuje czerwona siódemka. Kolejnym sposobem na pokaźny zarobek w tej grze, jest trafienie symbolu korony.

Korona to symbol wild w Chance Machine 100 demo. Jak każdy symbol wild zamienia on wszystkie inne symbole z wyjątkiem scatter i pomaga w tworzeniu zwycięskich kombinacji. Symbol wild może pojawić się tylko na 2, 3 i 4 bębnach. Symbol wild potrafi się rozszerzać podczas gry i obejmować cały bęben. Maksymalną wygraną w Chance Machine 100 można osiągnąć tylko wtedy, gdy zapełnisz bębny kombinacją dzikich symboli. Otrzymasz aż 3000x zakładu podstawowego.

Kolejnym niezmiennym symbolem ekstra w automatach tego typu jest symbol rozproszenie lub scatter. W Chance Machine 100 mamy dwa takie symbole, oba jako gwiazdy.

  1. Żółty scatter — pojawia się na wszystkich pięciu bębnach. Wygrasz, kiedy uda ci się zebrać 3, 4 lub 5 takich symboli na polu gry Chance Machine 100 na prawdziwe pieniądze.
  2. Biały scatter  — może pojawić się tylko na 1, 3 i 5 bębnach. Otrzymasz wygraną tylko w przypadku, gdy wyląduje trzy symbole jednocześnie.

Ostatnim ciekawym punktem w grze jest gra Gamble, czyli ciekawa gra bonusowa po każdej wygranej. Tutaj gracze mogą zagrać o wiele więcej, jeśli są w stanie zaryzykować to, co mają. Jeśli poszukujesz większego ryzyka i chcesz wypróbować swoje szczęście, możesz zwiększyć swoją wygraną nawet 10x w Gamble. Po każdej wygranej możesz kliknąć ikonkę kart w lewym dolnym rogu, która przeniesie cię do nowej gry. Będziesz miał podaną jedną kartę, a twoim zadaniem będzie wybranie kolejnej karty jednej z czterech kart ułożonych twarzą do dołu.

Jeśli uda ci się wylosować kartę wyższą od karty krupiera, twoja wygrana zostanie podwojona, jeśli nie — przegrasz wszystko. Taki układ może zostać powtórzony 10 razy. Oczywiście, możesz też opuścić grę z obecną wygraną po każdej rundzie.

Graj w Chance Machine 100 w kasynie Vulkan Vegas

Graj w Chance Machine 100 to niesamowicie wciągający automat, który posiada specjalne symbole i dodatkową grę bonusową po każdej wygranej. Ta gra pobudza w nas żyłkę do hazardu i sprawia, że mamy ochotę grać więcej.

Ze względu na to, gracze powinni wybirać legalne kasyna internetowe do gry, to oferujemy nasze Vulkan Vegas. Jesteśmy niezawodnym i licencjonowanym kasynem, dbające o bezpiekę swoich klientów i transakcje pieniężne. Kasyno online posiada szeroką ofertę gier, w tym Chance Machine 100, oraz podobne automaty do gier online z retro motywem. Polecamy retro automat Chance Machine 100 w bezpiecznym kasynie Vulkan Vegas.

play for real

Grasz w trybie demo! Spróbuj gry na prawdziwe pieniądze, aby zdobyć prawdziwe wygrane!

reportservice pixel image