[[ sidebarMobileState ? 'Ukryj' : 'Pokaż' ]]
[[ sidebarDesktopState ? 'Ukryj' : 'Pokaż' ]]
Zacznij wygrywać prawdziwe pieniądze!
Utwórz konto lub zaloguj się.
Stosunkowe bonusy
Informacje o grze

Clash of Pirates Automat do gry Online

Marzysz o pirackich podbojach na nieznanych wodach? Clash of Pirates to jeden ze slotów, który Ci to umożliwi. Jest to niezwykle klimatyczny slot z muzyką, która jednocześnie motywuje do pokonania kolejnych fali I jednocześnie kolejnych spinów. Razem ze swoją załogą przemierz całe morze i zgarnij największe nagrody.

Clash of Pirates gra to nie jest klasyczny slot, do którego może jesteś przyzwyczajony. Ma on swoją własną historię i rządzi się on swoimi własnymi prawami. Został on stworzony na końcu 2016 roku przez Evoplay Entertainment. Grupa ta jest już znana z produkowania nietypowych slotów, które bardzo szybko zaskarbiają sobie względu graczy.

Dobrą wiadomością jest to, że automat jest dostępny w wersji demo. Clash of Pirates za darmo w rzeczywistości nie różni się od płatnej wersji. Jedyna różnica jest taka, że grając w Clash of Pirates demo nie musisz wydawać ani złotówki. Gra za darmo znajduje się w naszym kasynie i jest dostępna nawet dla niezarejestrowanych użytkowników.

Slot ma 5 bębnów oraz 30 linii płatniczych. Wyróżnia się on dopracowaną grafiką, ciekawym motywem oraz nieskomplikowaną grą. Graczy zaskakują również dodatkowe opcje, które są też dostępne w Clash of Pirates na prawdziwe pieniądze.

Podstawowe cechy Clash of Pirates

Ogólne specyfikacje techniczne Clash of Pirates:

 • Dostawca oprogramowania: Evoplay Entertainment
 • Typ slotu: slot video
 • Liczba linii: 35
 • Liczba bębnów: 5
 • Minimalny zakład: 15
 • Maksymalny zakład: 15 000
 • Procent zwrotu RTP: 95.1%
 • Wild symbol: tak
 • Scatter symbol: tak

Funkcje Clash of Pirates:

 • Automatyczne odtwarzanie: tak
 • Rundy bonusowe: nie
 • Darmowe spiny: tak
 • Tryb gry wieloosobowej: tak
 • Jackpot: Brak
 • Wersja mobilna: tak

Jak zagrać w Clash of Pirates

Z pewnością, kiedy pierwszy raz zdecydujesz się zagrać w Clash of Pirates, możesz poczuć się trochę zagubiony. Podczas rozgrywki dużo się dzieje, gra energiczna muzyka, a szalone macki wielkiej ośmiornicy próbują objąć cały statek. Nie bój się jednak, pierwsze wrażenie mija bardzo szybko i tak naprawdę nie jest ona skomplikowana.

Na początku polecamy zatrzymać się na chwilę i powstrzymać przed wduszeniem przycisku rozpoczynającego wirowanie symboli. Wiemy, że wiele osób najlepiej uczy się w praktyce, lecz nie ma praktyki bez teorii. W lewym rogu ekranu znajduje się okrągły przycisk, a w jego środku znajduje się „i”. Naciskając go zostaniesz przeniesiony do reguł Clash of Pirates. Automaty do gier online takie, jak Clash of Pirates nie mają zbyt wielu reguł, lecz warto wiedzieć, jakie symbole są dostępne podczas rozgrywki, czy są bonusy oraz jakie nagrody są przewidziane za symbole.

Większość symboli Clash of Pirates jest związana z kartami do gry. Jeśli chodzi o ich wartość, to są one pogrupowane na dwa typu. Symbole ze znakiem 9, 10, J i Q nie są zbyt opłacalne, za 5 symboli można liczyć na wygraną rzędu 100 monet. Z kolei K i A dają maksymalnie (za 5 symboli w klasterze) 150 monet.

W kolejnej grupie znajduje się trójka piratów, a jest to kobieta, rudobrody mężczyzna oraz starszy pirat. Za 5 symboli tego typu można dostać 500 monet. Najbardziej lukratywnym symbolem jest tajemnicza kobieta, za którą wypłaca się monety już po trafieniu dwóch symboli w klasterze. Z kolei za komplet, czyli za 5 symboli dostaje się 888 monet.

Kasyna internetowe podczas rozgrywki oferują możliwość wygrać darmowe spiny. Zostają one uruchomione dzięki scatterom, a wymóg jest taki, aby było ich na ekranie co najmniej 3. Poza tym Kraken, czyli ogromna ośmiornica znajdująca się za statkiem, może pomóc w wygranej. Czasem podczas rozgrywki pojawiają się symbole z literką „A”, czyli Abyss. Po zakończeniu spinu ośmiornica przesuwa swoją macką po ekranie i odsłania symbole, które naprawdę kryją się pod tajemniczą literką „A”.

play for real

Grasz w trybie demo! Spróbuj gry na prawdziwe pieniądze, aby zdobyć prawdziwe wygrane!

reportservice pixel image