[[ sidebarMobileState ? 'Ukryj' : 'Pokaż' ]]
[[ sidebarDesktopState ? 'Ukryj' : 'Pokaż' ]]
Zacznij wygrywać prawdziwe pieniądze!
Utwórz konto lub zaloguj się.
Stosunkowe bonusy
Informacje o grze

Deuces Wild Automat do gry Online

Deuces Wild sprawdzi się w przypadku każdego, kto lubi tradycyjnego pokera. Jest to gra video poker i bazuje ona właśnie na zasadach prawdziwego pokera, z małymi zmianami. Można je jednak bardzo szybko zapamiętać, więc dla pokerzystów to nie jest żaden problem. Automat wyróżnia się prostym interfejsem, dużymi kartami, które wyraźnie widać oraz przejrzystymi regułami. 

Deuces Wild gra nie jest skomplikowana, lecz jest tylko jeden warunek: gracz musi znać kombinacje pokerowe. Inaczej wymiana kart może nie mieć sensu. Jeżeli jesteś początkującym, możesz mieć małą ściągę z internetu, po pewnym czasie z pewnością będziesz pamiętał, jakie kombinacje znajdują się w grze. Automat ma całkiem wysoką stopę zwrotu, więc można się spodziewać, że wygrywające kombinacje pojawią się dość często.

Graczom podoba się to, że Deuces Wild demo jest automatem zupełnie darmowym. Jest to idealna sytuacja dla nowicjuszy kasyno internetowe, którzy boją się wydawać pieniądze w dość niepewnej grze. Kiedy jednak gracz poczuje się pewien swoich umiejętności, zawsze może on rozpocząć grę w Deuces Wild na prawdziwe pieniądze. Grafika gry może nie zachwycać, lecz została ona stworzona kilka lat temu, więc nie wszyscy producenci mieli dostęp do zaawansowanych techniki. Microgaming jednak postarał się na tyle, aby granie w Deuces Wild było przyjemne. 

Podstawowe cechy Deuces Wild

Ogólne specyfikacje techniczne:

 • Dostawca oprogramowania: Microgaming
 • Typ slotu: Video Poker
 • Liczba linii: 1
 • Liczba bębnów: 5
 • Minimalny zakład: 0.25
 • Maksymalny zakład: 1.25
 • Procent zwrotu RTP: 96,77%
 • Wild symbol: tak
 • Scatter symbol: nie

Funkcje Deuces Wild:

 • Automatyczne odtwarzanie: nie
 • Rundy bonusowe: nie
 • Darmowe spiny: nie
 • Tryb gry wieloosobowej: nie
 • Jackpot: Brak
 • Wersja mobilna: nie

Jak zagrać w Deuces Wild

Deuces Wild automat to z pewnością slot, który zadowoli większą część fanów pokera. Jest to wygodne rozwiązanie, ponieważ mamy świadomość, że nie zawsze można zagrać z przyjaciółmi i nie każdy ma zawsze czas na grę. Prezentowana gra pozwala zagrać zupełnie samodzielnie, w każdym momencie i o każdej porze w Vulkan Vegas. Deuces Wild za darmo sprawia, że nie trzeba wydawać na automat właściwie żadnych pieniędzy. 

Jeśli pierwszy raz masz styczność ze slotem tego typu, warto jest przeczytać informacje, które znajdują się po wybraniu przycisku „Help”. Jest on zaznaczony na czerwono, więc z pewnością go nie pominiesz. Zaletą automatu jest to, że nawet na głównej stronie pokazane są nazwy kombinacji, jakie można wylosować, a kiedy się uda, dana nazwa zostaje podświetlona. 

Rozgrywka nie jest skomplikowana. Wszystko zaczyna się od tego, że musisz wybrać swój zakład. Dostępne są 4 kolumny z wykazanymi stawkami, możesz więc zobaczyć, ile dokładnie dostaniesz za każdą kombinację, jeśli wybierzesz dany zakład. Po wybraniu go, wybierz przycisk „rozdaj”. Na ekranie pojawi się 5 kart. Jeśli wśród nich już znajduje się jakaś kombinacja, zostaje zaznaczona na ekranie. Teraz Twoim zadaniem jest wybranie kart, które zostają oraz te, które mają zostać wymienione. Możesz wybrać jedną, a nawet wszystkie karty. 

Jeśli jesteś szczęściarzem i wylosujesz jedną z kombinacji, możesz zachować wygraną lub możesz spróbować ją podwoić. Osoby, które zainteresowała ta druga opcja, powinny wybrać przycisk „podwój”. Na ekranie, po lewej stronie zostaje odkryta karta. Z kolei reszta, czyli 4 karty są zakryte. Twoim zadaniem jest wybranie jednej z nich. Jeśli okaże się ona większa od wcześniej odkrytej karty, to suma zostaje podwojona. 

W tym momencie możesz zagrać o ponowne podwojenie i znów możesz wygrać. Sytuacja może się powtarzać nieskończoną ilość razy. Pamiętaj jednak, że jeśli w którymś momencie trafisz kartę mniejszą, cała suma przepada. Podczas gry w slots możesz wylosować Royal Straight Flush, 5 of a kind, Straight Flush, 4 of a kind, Full House, Flush, Straight, 3 of a kind. W zależności od wybranego zakładu, możesz za nie dostać różne kwoty. Nie bez powodu gra jest nazwana „DEUCES Wild”. Dwójki w tej grze są traktowane specjalnie, są one symbolem „Wild”, który może zastąpić wszystkie inne karty.

play for real

Grasz w trybie demo! Spróbuj gry na prawdziwe pieniądze, aby zdobyć prawdziwe wygrane!

reportservice pixel image