[[ winner.nickname ]] [[ winner.value | amount ]]
[[ winner.game.name | amount ]]
Grać
Demo
Stosunkowe bonusy
Informacje o grze

Fruit Shop Touch - Grać dla zabawy

Owocówki to gry, które znajdują się na topie praktycznie od początków istnienia automatów do gier. Gracze zawsze chętnie sięgają po produkcje z owocami w roli głównej, które są symbolem prostoty i szybkiej niezobowiązującej zabawy. Studio NetEnt w 2013 roku wydało bardzo interesujący slot, który nawiązuje do klasycznych automatów do gier o owocach. W tym przypadku zdecydowano, żeby Fruit Shop automat charakteryzował się czymś więcej, niż typowym klasycznym losowaniem symboli. To pewnego rodzaju połączenie bardzo prostych automatów do gier znanych sprzed kilku dekad, z nowoczesnymi grami, które odeszły nieco od pierwotnej formy gry na slotach.

Fruit Shop gra jest dostępna w wersji demonstracyjnej na naszej stronie internetowej. Gracz przed rozpoczęciem zabawy na poważnie może zapoznać się z produkcją, jej funkcjami i symbolami. Nie trzeba się do tego rejestrować ani wpłacać żadnych pieniędzy. Rozgrywka odbywa się z użyciem fikcyjnej waluty, której saldo resetuje się z każdym ponownym uruchomieniem aplikacji. Zabawa we Fruit Shop za darmo to doskonały przystanek przed podjęciem decyzji o zabawie za pieniądze.

Podstawowe cechy Fruit Shop

Za produkcję automatu odpowiada niezwykle popularne w dzisiejszych czasach studio NetEnt. Firma odpowiada za wydanie dziesiątek gier, które stały się światowymi hitami. Fruit Shop to jeden z tytułów, z którym powinien zapoznać się każdy, komu podobają się produkcje tego dewelopera. To wbrew pozorom standardowy wideo slot, który ma 5 bębnów i 3 rzędy z symbolami. Wszystkich linii wygrywających jest tutaj 15 i są one zawsze aktywne.

Gracz może jedynie ustawiać zakład jako poziom (od 1 do 10) oraz wartość pojedynczej monety od 0,01 do 1,00. W ten sposób można obstawiać zakład wynoszący od 0,15 do 150 euro (lub równowartość w innej walucie). Tak duża rozbieżność pozwala na przyjemną rozgrywkę dla wszystkich rodzajów graczy. Tych, co preferują niższe zakłady, a także takich, którzy od czasu do czasu lubią zaryzykować, grając za bardzo wysokie stawki. Zwrot pieniędzy do graczy (RTP) to najwyższa światowa półka i wynosi aż 96,7%. Dzięki temu użytkownicy często wychodzą z wygranymi znacząco przewyższającymi to, ile włożyło się do maszyny.

Twórcy zdecydowali się zaimplementować do rozgrywki jedynie najprostsze funkcje specjalne. To popularny Wild oraz Scatter, zapewniający rundę z darmowymi spinami. Nie ma co liczyć na jackpot, czy mnożnik wygranych. Slot umożliwia natomiast rozgrywkę w trybie automatycznej rozgrywki. Wystarczy ustawić liczbę obrotów i kilka dodatkowych opcji, kiedy funkcja ma się zatrzymać i automat gra się sam. Dodatkowo twórcy postarali się o wersję mobilną. Wystarczy po prostu uruchomić Fruit Shop demo lub na pieniądze, a wszystko automatycznie dostosuje się do urządzenia.

Jak zagrać w Fruit Shop

To bardzo ładny i kolorowy automat do gier. Producent zdecydował się na zastosowanie mocno nasyconych barw, dzięki którym maszyna prezentuje się niczym kreskówka. W tle widać piękną zieleń i błękitne niebo. Ekran maszyny przedstawia tytułowy sklep z owocami, na którym losują się niebieskie symbole, związane z kartami do gier i popularne owoce. Wszystko nawet po wielu latach prezentuje się bardzo ładnie i praktycznie nie różni się od tego, co oferują nowoczesne automaty do gier.

Na dole ekranu znajduje się jasny pasek z doskonale znanym fanom produkcji NetEnt interfejsem. W środku paska są przyciski uruchamiające rozgrywkę Auto Play, Max Bet oraz największy, który włącza pojedyncze rozlosowanie obrazków na bębnach gry. Z lewej strony znajduje się niewielki przycisk „i”, który uruchamia tabelę wypłat z wszystkimi najważniejszymi informacjami o grze. Zapoznanie się z tymi danymi to bardzo ważna sprawa, szczególnie jeśli ktoś planuje rozpocząć zabawę we Fruit Shop na prawdziwe pieniądze. Na ekranie pojawia się 11 różnych symboli, które przy trafieniu 3 obrazków w kombinacji dla poziomu 1, wypłacają następujące nagrody:

  • 10, J, Q – 5;
  • K – 10;
  •  A, Arbuz – 15;
  • Pomarańcze, Cytryna  – 20;
  • Śliwka, Wiśnie – 25;
  • logo gry Fruit Shop – Wild.

Kiedy na ekranie pojawi się logo do gry, z dużym prawdopodobieństwem uda trafić się jakąś kombinację wygrywającą. Symbol zamienia się ze wszystkimi innymi obrazkami, przyjmując ich wartość.

Dodatkowo istnieje możliwość uruchomienia darmowych spinów. W tym przypadku zdecydowano się na oryginalne rozwiązanie, które znacząco różni się od tego, co proponują inne sloty. Żeby uruchomić darmowe spiny, wystarczy trafić kombinację wygrywającą. W zależności od tego ile symboli pojawiło się na linii, gra przyznaje różną liczbę obrotów. Za 2, 3, 4 i 5 symboli w kombinacji wygrywającej otrzymuje się kolejno: 1, 1, 2 i 5 darmowych spinów.

Podsumowanie

Fruit Shop to bardzo interesująca pozycja, która łączy zalety gier z dwóch generacji – klasycznych slotów oraz nowoczesnych maszyn. Dzięki temu w tej pozycji każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Automat do gier zapewnia szybką rozgrywkę z owocami w roli głównej, ale także kilka funkcji specjalnych, które dodatkowo urozmaicają zabawę. Z naszej strony możemy życzyć udanych zakupów w sklepie z owocami. Być może uda się dostać 5 wiśni, które wypłacają niemałą fortunę!

reportservice pixel image