[[ sidebarMobileState ? 'Ukryj' : 'Pokaż' ]]
[[ sidebarDesktopState ? 'Ukryj' : 'Pokaż' ]]
Zacznij wygrywać prawdziwe pieniądze!
Utwórz konto lub zaloguj się.
Stosunkowe bonusy
Informacje o grze

Fruit Super Nova — automat do gry online

Fruit Super Nova to niezawodny automat od Evoplay Entertainment z tematyką owocową. Klasyczne automaty z popularnym owocowym motywem sięgają bardzo daleko w przeszłość. Wygląda na to, że Evoplay postanowili odtworzyć tę przeszłość.

Ekran Fruit Super Nova slot jest bardzo prosty, a cała akcja dzieje się na czymś, co wygląda na prawdziwy automat do gry, z przyciskami i światłami na dole oraz podświetlanym znakiem na górze. Bębny są wypełnione tradycyjnymi owocami, na fioletowym tle, dzięki czemu gra przyciąga uwagę graczy.

Jak już wspomnieliśmy, jest to klasyczny automat z popularnym owocowym motywem, ale we współczesnej odmianie. Obecnie nazwiemy go nowoczesnym automatem z motywem retro, dostępny również jako Fruit Super Nova demo

Podstawowe cechy Fruit Super Nova

Fruit Super Nova ma standardowy układ pięciu bębnów, czterech rzędów i 20 linii wygrywających. W grze znajduje się 7 regularnych i podstawowych symboli oraz symbol rozproszenia. Zadaniem każdego gracza jest zakręcenie wszystkimi bębnami tak, aby uzyskać wygrane kombinacje na liniach wypłat. Minimalna wartość zakładu w Fruit Super Nova automat do gry wynosi 0.1, a maksymalna 100 monet. Widzimy zatem szeroki wybór, co świadczy o tym, że każdy gracz może wypróbować swoich sił w grze.

Dodatkowo możesz spodziewać się gry o niskiej do średniej wariancji ze wskaźnikiem RTP na poziomie 96,03%. Podczas gry możesz również włączyć tryb turbo, który przyspieszy kręcenie bębnem. Tryb turbo można połączyć z opcją autoodtwarzania. Automatycznie można odtworzyć od 10 do 100 gier. Oczywiście, przed rozpoczęciem automatycznego kręcenia można ustawić pewne limity, przy których gra zostanie zatrzymana.

W grze nie znajdziemy darmowych spinów, automat do gry trzyma się klasyki i stara się dostarczać nam emocji poprzez swoją retro atmosferę, a także nowe doświadczenia przeszłości i gry na prawdziwych automatach lądowych.

Symbole i funkcji specjalne automatu do gry Fruit Super Nova

Jak już wspomnieliśmy wyżej, w grze nie na wiele dodatkowych opcji. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli wypróbujesz Fruit Super Nova za darmo, znajdziesz na bębnach osiem różnych symboli: siedem symboli owoców i jeden symbol scatter. Gracze zobaczą takie klasyczne owoce jak:

  • winogrono;
  • arbuz;
  • wiśnia;
  • cytryna;
  • śliwka;
  • pomarańcza;
  • jabłko.

Najlepiej płatnym symbolem w grze jest złote jabłko i symbol rozproszenia. Wszystkie symbole są wypłacane za trzy lub więcej na jednej linii wypłaty. Jeśli zdobędziesz kombinację 5 jabłek w jednej rundzie, możesz spodziewać się nagrody w wysokości 250x twojej stawki podstawowej.

Oprócz owoców, na ekranie gry zobaczysz również płonącą gwiazdę, która jest symbolem rozproszenia. Dany symbol tworzy zwycięskie kombinacje niezależnie od tego, gdzie pojawi się na bębnach. Jest to jedyny symbol, który wzmocni wrażenia z gry i stara się ją ulepszyć. Jak inne popularne sloty online, Fruit Super Nova nie ma za wiele dodatkowych funkcji.

Skoro wspomnieliśmy już trochę o symbolach, zobaczmy teraz, jak prezentują się wypłaty i zakłady w grze. Oczywiście, gracz osobiście decyduje o swojej stawce podstawowej, którą można ustawić przy użyciu przycisków na dolnym pasku zadań. Zakres obstawiania zakładów waha się od 0,1 do 100 monet za jeden obrót. Po wyborze zakładu wystarczy wcisnąć przysisk startu, aby zakręcić bębnem. Znajduje się on na samym środku na dole ekranu.

Ze względu na to, że jest to automat klasyczny, musisz dopasować co najmniej 3 identyczne symbole, aby otrzymać nagrodę. Poniżej możesz zobaczyć pełną tabelę wypłat, zakładając, że obstawiasz 1 monetę.

Symbol

3 symbole

4 symbole

5 symboli

Jabłko

5

50

250

Płonąca gwiazda

2

10

50

Arbuz

2,5

10

25

Winogron

2,5

10

25

Pomarańcza

1

2,5

10

Sliwka

1

2,5

10

Cytryna

1

2,5

10

Wiśnia

1

2,5

10

Jak widzisz, potencjalne wygrane nie są powalające, dlatego polecamy grać na wyższych stawkach. Fruit Super Nova na prawdziwe pieniądze jest automatem o niskiej i średniej zmienności, nie ma tu wielkiego ryzyka.

Podsumowanie Fruit Super Nova

Evoplay faktycznie postarał się, aby stworzyć niezapomnianą grę Fruit Super Nova o tematyce owocowej, która może stać się kolejnych hitem. W grę można zagrać w kasyno online. W naszym kasynie Vulkan Vegas znajdziesz świetną ofertę bonusową, którą można zastosować w wielu automatach. W gry hazardowe, włączając Fruit Super Nova, można zagrać w wersji demo i na prawdziwe pieniądze.

Sama gra Fruit Super Nova wygląda atrakcyjnie dzięki połączeniu tradycyjnego stylu i jasnych oraz żywych kolorów. Niektórzy gracze na automatach mogą być rozczarowani brakiem funkcji bonusowych w grze, jednak Fruit Super Nova charakteryzuje się prostym designem i jest łatwo dostępne w Vulkan Vegas, gdzie łatwo i bezpiecznie możesz wpłacać i wypłacać pieniądze oraz grać w ulubione gry online. W razie problemów możesz skontaktować się z obsługą klienta, która pracuje w wielu językach.

play for real

Grasz w trybie demo! Spróbuj gry na prawdziwe pieniądze, aby zdobyć prawdziwe wygrane!

reportservice pixel image