[[ sidebarMobileState ? 'Ukryj' : 'Pokaż' ]]
[[ sidebarDesktopState ? 'Ukryj' : 'Pokaż' ]]
Zacznij wygrywać prawdziwe pieniądze!
Utwórz konto lub zaloguj się.
Stosunkowe bonusy
Informacje o grze

Fruits on Ice automat do gry online

Czy jesteś fanem gier hazardowych, a jednocześnie przepadasz za świętami Bożego Narodzenia, śniegiem, zimowymi klimatami i szybko zapadającymi ciemnościami? Jeśli tak, to powinieneś koniecznie poznać maszynę slotową zatytułowaną Fruits on Ice automat do gry, której producentem jest firma Spinomenal. To właśnie ta gra stanowi znakomite połączenie wszystkich opisanych powyżej cech. Oprócz tego jest naprawdę grywalna.

Gra Fruits on Ice pojawiła się na rynku w idealnym momencie, bo pod koniec listopada 2020 roku, a więc właśnie za miesiąc przed świętami Bożego Narodzenia. Od razu spora liczba graczy wręcz rzuciła się na nią, kręcąc bębnami i zgarniając wygrane. Skąd taka popularność? Tego dowiesz się już za chwilę z naszej recenzji!

Podstawowe cechy Fruits on Ice

Fruits on Ice slot to, jak wspomnieliśmy powyżej, produkt firmy Spinomenal. Ma on bardzo ciekawe rozwiązanie w postaci mechaniki opartej o aż sześć bębnów oraz cztery rzędy symboli. Ponadto mamy tutaj regulowaną liczbę aktywnych linii wygranych w zakresie od 10 do 100 (co 10). Oprócz tego Fruits on Ice na prawdziwe pieniądze cechuje się współczynnikiem zwrotu dla gracza (RTP, czyli Return to Player) na poziomie 96,30%. Minimalna stawka na jeden spin wynosi 1 monetę, a maksymalna to 100 monet. Jest to maszyna slotowa o średniej zmienności, co oznacza, że wygrane będą padać dość często i będą miały atrakcyjną dla graczy wysokość — choć jednak nierzucającą na kolana, jak to ma miejsce w przypadku grania w sloty online o wysokiej zmienności, jakie z pewnością oferuje nasze casino online pl.

Oczywiście jak przystało na nowoczesną maszynę slotową, mamy tutaj wildy i scattery i tryb gry automatycznej. Ponadto fani telefonów komórkowych z pewnością z zadowoleniem przyjmą informację na temat tego, że podobnie jak inne maszyny hazardowe online, taki i Fruits on Ice jest grą w pełni kompatybilną z telefonami komórkowymi. Wykonana została w technologii HTML5, co oznacza, że do działania potrzebuje tylko nowoczesnej przeglądarki internetowej typu Firefox, Opera, Chrome, Safari, Edge i wiele innych. Gra dzięki temu nie wymaga instalowania ani pobierania czegokolwiek z Internetu. Jest też w pełni niezależna od systemu operacyjnego Twojego urządzenia i jego platformy sprzętowej. Krótko mówiąc, jeśli masz zainstalowaną przeglądarkę obsługującą standard HTML5, to możesz zagrać wtedy we Fruits on Ice demo bez żadnych przeszkód!

Symbole i funkcje specjalne automatu do gry Fruits on Ice

Najważniejszą, nietuzinkową cechą, jaka różni inne nowe sloty od gry Fruits on Ice jest liczba bębnów. Nie mamy tutaj typowych 3 lub 5 bębnów, ale aż sześć. Oznacza to zupełnie nowe możliwości tworzenia układów wygrywających, szczególnie, że mamy także cztery rzędy symboli w oknie gry oraz aż 100 aktywnych linii wygranych. Atrakcyjność rozgrywki podnoszą także dwie funkcje specjalne, za które odpowiadają dwa symbole:

  • Scatter mający postać gwiazdy z dużym napisem „Scatter”. Ten symbol zapewnia wygraną za 3,4, 5 lub 6 symboli w oknie gry niezależnie od tego, czy pojawią się one na aktywnej linii wygranych, czy też nie. To jedyny symbol, który zapewnia wygraną pomimo nieznajdowania się na zdefiniowanej przez grę linii wygranych.
  • Wild natomiast zastępuje wszystkie inne symbole, jakie pojawiają się na bębnach. Funkcję tę pełni czerwona siódemka, która jednocześnie jest najwyżej wycenianym po scatterze symbolem w tej grze slotowej. Oczywiście rolą wildów jest uzupełnianie brakujących symboli w kombinacjach dających potencjalnie wygraną. Na przykład, jeśli trafisz na aktywnej linii wygranych układ postaci cytryna - czerwona siódemka - cytryna — cytryna, to w normalnym przypadku nie uzyskałbyś w takiej kombinacji żadnej nagrody, ale jako że wild zastępuje inne symbole, to Fruits on Ice za darmo potraktuje taki układ jako składający się z czterech cytryn i wypłaci nagrodę za kombinację czteroelementową.

Symbole na bębnach to typowe symbole owoców, czyli arbuzy, pomarańcze, cytryny, winogrona, śliwki i wiśnie. Grafika jest naprawdę ładna i dopracowana w każdym szczególe. Mamy tutaj animowane tło przedstawiające zimowy widoczek, a same owoce sprawiają wrażenie głęboko mrożonych — czyli doskonale pasują do mroźnych klimatów.

Jeśli chodzi o wygrane, to musimy tutaj jeszcze zaznaczyć jedną rzecz. Otóż jeśli uda Ci się wypełnić okno gry czerwonymi siódemkami, trafiając ich 24, to otrzymasz aż 3 000 000 monety (tak — 3 miliony).

Podsumowanie

Naszym zdaniem Fruits on Ice to naprawdę udana gra owocowa firmy Spinomenal. Ma wszystko to, co powinna mieć atrakcyjna owocówka — proste zasady, nieskomplikowane funkcje specjalne, bardzo ładną, atrakcyjną dla oka grafikę, wysokie wygrane, które jednak wcale nie jest tak trudno zdobyć oraz doskonałą kompatybilność z urządzeniami mobilnymi.

Przekonaj się na własne oczy, jak dobra jest to gra, grając w Fruits on Ice w kasynie Vulkan Vegas w wersję demo lub na prawdziwe pieniądze. W tym drugim przypadku życzymy Ci samych udanych spinów, a najlepiej kompletu czerwonych siódemek w oknie gry!

play for real

Grasz w trybie demo! Spróbuj gry na prawdziwe pieniądze, aby zdobyć prawdziwe wygrane!

reportservice pixel image