[[ sidebarMobileState ? 'Ukryj' : 'Pokaż' ]]
[[ sidebarDesktopState ? 'Ukryj' : 'Pokaż' ]]
Zacznij wygrywać prawdziwe pieniądze!
Utwórz konto lub zaloguj się.
Stosunkowe bonusy
Informacje o grze

Game Of Thrones Zagraj Online

Game of Thrones gra to, jak łatwo odgadnąć, maszyna slotowa, która powstała na licencji słynnego serialu wyprodukowanego przez HBO. Prawdopodobnie nie ma nikogo, kto by o nim nie słyszał. A jeszcze mniej prawdopodobnej będzie znalezienie kogoś, kto go nigdy nie oglądał! Zatem nie musimy Ci zapewne bliżej opisywać tematyki tej gry.

Jej producentem jest firma Microgaming. To powinno od razu zabrzmieć dla Ciebie zachęcająco, jako że ten dostawca oprogramowania i gier kasynowych znany jest z wysokiej jakości swoich dzieł. Ponadto udowodnił już wielokrotnie, że jest mistrzem w tworzeniu maszyn slotowych wykorzystujących licencję na znane filmy, seriale lub ogólnie marki.

Możesz zresztą przekonać się sam o jakości, jaką cechuje się Game of Thrones automat, jako że mamy dla Ciebie coś naprawdę specjalnego. Tym czymś jest możliwość zagrania w Game of Thrones za darmo! Możemy Ci zaoferować specjalną wersję tej gry, która nie wymaga od Ciebie zakładania konta w naszym serwisie ani wpłacania pieniędzy, ani też dokonywania jakichkolwiek innych operacji lub formalności.

Po prostu znajdujesz Game of Thrones demo, uruchamiasz i cieszysz się grą. To znakomite rozwiązanie pozwalające potrenować przed rozpoczęciem grania na prawdziwe pieniądze. Ponadto zrozumiesz wszystkie zasady gry, będziesz w stanie poznać znaczenie wszystkich symboli i funkcji, dowiesz się, jak się aktywuje gry bonusowe i na czym one polegają. Po prostu nabierzesz tak potrzebnego w takim przypadku doświadczenia!

Podstawowe cechy Game of Thrones

Game of Thrones to slot wideo wyprodukowany przez Microgaming. Ma on bardzo typowy układ oparty o pięć bębnów oraz trzy rzędy symboli. Ten slot cechuje się naprawdę ogromną liczbą linii wygrywających, czyli mamy tu aż 243 linie. Najniższa kwota, jaką możesz postawić na pojedynczy spin to 30 euro centów, a najwyższa stawka do postawienia to 15 EUR. Na tej podstawie łatwo możemy stwierdzić, że raczej nie będzie to gra, która zainteresuje zwolenników grania na najwyższe kwoty i celowania w milionowe wygrane. Nie zmienia to jednak faktu, że można tutaj zgarnąć naprawdę ciekawe wygrane i nie warto więc skreślać tej gry tylko dlatego, że oferuje niski zakład maksymalny!

Współczynnik RTP dla Game of Thrones wynosi dokładnie 95%. Nie jest on zbyt wysoki, ale zapewne większość graczy uzna, że atrakcyjność rozgrywki jest w stanie zrównoważyć te braki. Szczególnie, że mamy tutaj do dyspozycji sporo opcji dodatkowych, takich jak na przykład wildy, scattery, darmowe spiny, grę bonusową (aż 4 różnych!). Nie ma tutaj gry wieloosobowej ani specjalnej odmiany mobilnej. Nie jest ona potrzebna, jako że gra wykorzystuje technologię HTML5, co zapewnia jej pełną kompatybilność ze wszystkimi urządzeniami.

Najciekawsze są jednak bez wątpienia symbole o specjalnym znaczeniu, które opiszemy poniżej.

Jak zagrać w Game of Thrones

Już pierwszy kontakt z Game of Thrones pokaże Ci od razu, że masz do czynienia z grą opartą o swój ulubiony serial. Widzisz charakterystyczne elementy graficzne, które jednoznacznie kojarzą się z tą produkcją telewizyjną. A gdybyś miał jakieś wątpliwości, to rozwieją je bez wątpienia efektownie stylizowane symbole na bębnach.

Pod oknem gry masz prosty i bardzo często spotykany w grach Microgaming panel sterowania. Ma on kilka bardzo czytelnych ikon. Są to gra automatyczna, tryb turbo, przycisk PLAY oraz ustawianie wysokości zakładu. Nieco niżej widzisz swoje saldo oraz wysokość zakładu. Możesz też przejrzeć ostatnie wygrane, na wypadek, jakbyś jakąś przegapił.

Grając w nową maszynę slotową, powinieneś zawsze pamiętać o tym, żeby koniecznie przejrzeć podręcznik użytkownika. Zawiera on wszystkie niezbędne informacje, które musisz znać, aby móc w pełni cieszyć się grą. W przypadku Game of Thrones znajdziesz go w małym menu po lewej stronie ekranu, u góry. Kliknij trzy białe paski, a następnie z panelu, jaki się tam rozwinie, wybierz białą ikonę „i”.

Pora teraz przyjrzeć się temu, co ciekawego znajdziemy na bębnach w Game of Thrones:

  • Logo serialu i samej gry, czyli Game of Thrones jest najwyżej punktowanym symbolem. Poza tym pełni rolę wilda, czyli zastępuje inne symbole, jakie mogą pojawić się na bębnach.
  • W losowo wybranych momentach podczas gry możesz zgarnąć dodatkową wygraną (jackpota) o wartości 1 500 euro. Nagroda ta jest przyznawana wyłącznie na zasadach losowych, nie uaktywnia jej żadna kombinacja symboli. Poza tym nie wszystkie wersje Game of Thrones mają tę funkcję.
  • Scatterem jest hełm wojownika. Dwa takie symbole w dowolnych miejscach okna gry zapewniają wygraną o losowej wysokości. Trzy, cztery lub pięć scatterów umożliwia graczowi dokonanie wyboru jednej z czterech gier bonusowych.
  • Bonus Baratheon Free Spins oznacza osiem darmowych spinów z mnożnikiem 5.
  • Bonus Lannister Free Spins oznacza 10 darmowych spinów z mnożnikiem 4.
  • Bonus Stark Free Spins oznacza 14 darmowych spinów z mnożnikiem 3.
  • Bonus Targaryen Free Spins oznacza osiemnaście darmowych spinów z mnożnikiem 2.

Godne uwagi jest niewątpliwie to, że w trakcie darmowych spinów scattery dalej są aktywne, zatem w teorii można grać w nieskończoność, wygrywając kolejne darmowe spiny! Ponadto warto dodać, że scattery nie muszą znajdować się na aktywnej linii wygranych, aby zapewnić darmowe spiny. Po prostu wystarczy, że pojawią się w oknie gry na dowolnych bębnach i w dowolnych miejscach.

Maksymalna jednorazowa wygrana w Game of Thrones dla pojedynczego spinu w trybie standardowym może wynieść 121 tysięcy euro. Oczywiście możesz to także pomnożyć przez 5, jako wygraną w Baratheon Free Spins – będziesz miał wtedy aż 605 tysięcy euro do zgarnięcia. I to wszystko przy graniu za 15 euro na jeden zakład.

Tabela wygranych przy założeniu grania na maksymalną stawkę:

Symbol

3 symbole

4 symbole

5 symboli

Wild

25

50

250

Baratheon

15

40

125

Lannister

10

30

100

Stark

7,5

25

87,50

Targaryen

5

20

75

As

1,50

7,50

30

Król

1,50

7,50

30

Dama

1

5

20

Walet

1

5

20

Scatter

15

300

3 000


Podsumowanie

Jeśli jesteś fanem serialu Game of Thrones, to ta maszyna slotowa firmy Microgaming powinna być dla Ciebie pozycją obowiązkową. Ale nawet jeśli nie jest Ci z tym serialem po drodze lub po prostu nie miałeś go jeszcze okazji oglądać, to i tak gorąco zachęcamy Cię do rzucenia okiem na tę grę. Po prostu naprawdę jest godna uwagi – znakomicie wykonana, świetnie przemyślana i do tego ujmuje poziomem oprawy graficznej. Te wszystkie animacje, przerywniki filmowe... to najwyższa półka w slotach wideo.

Oczywiście, grając w Game of Thrones na prawdziwe pieniądze, możesz spodziewać się wysokich wygranych. Trzymamy kciuki, by dopisało Ci szczęście i byś mógł regularnie zgarniać kasę za wysokopłatne kombinacje symboli. Może nawet trafisz raz czy drugi pełną pulę wildów? Szczerze Ci tego życzymy!

reportservice pixel image