[[ sidebarMobileState ? 'Ukryj' : 'Pokaż' ]]
[[ sidebarDesktopState ? 'Ukryj' : 'Pokaż' ]]
Zacznij wygrywać prawdziwe pieniądze!
Utwórz konto lub zaloguj się.
Stosunkowe bonusy
Informacje o grze

Grizzly Gold Automat do gier

Lubisz niedźwiedzie oraz pięknie zaprojektowane puszcze? Jeśli jeszcze do tego lubisz wygrywać, to automat do gry Grizzly Gold jest stworzony dla Ciebie. Prezentowana gra jest oparta na motywie dzikich niedźwiedzi, które żyją w jednej z puszcz. Gra skierowana jest nie tylko dla wielbicieli niedźwiedzi, ale także dla innych zwierząt leśnych.

Gra slotowa Grizzly Gold, jak większość automatów online, ma 5 bębnów. Z pewnością ucieszy Cię fakt, że istnieje bardzo wiele linii płatniczych. Ich liczba wynosi 1024, więc masz duże szanse, że coś wygrasz. Pozycja ma niepowtarzalny klimat, dzięki któremu przeniesiesz się do lasu pełnego dzikich zwierząt. Automat został przygotowany przez Blueprint Gaming. Jest to dostawca, który ma na swoim koncie już wiele gier, a wiele z nich zostało docenionych. Mamy pewność, że im więcej informacji się dowiesz, tym bardziej będziesz chciał wypróbować tę grę.

Jak zagrać w Grizzly Gold?

Samo rozpoczęcie gry nie jest skomplikowane. Wystarczy kliknąć na jedną z opcji (gra demo lub gra na pieniądze) i wybrać odpowiednie ustawienia. Doświadczeni gracze z pewnością będą wiedzieć, na czym to polega, nowicjuszom mogę podpowiedzieć, że po prostu musisz ustawić odpowiednią dla Ciebie liczbę żetonów oraz określić ich wartość (maksymalna wartość może wynosić 500, z kolei minimalna to 0,2).

Możesz, lecz nie musisz korzystać z funkcji Auto Play, która również wymaga kilku ustawień, jak szybkość wirowania oraz przerwa od spinów. Powinniśmy zająć się również symbolami gry Grizzly Gold. Większość symboli to zwierzęta leśne, a wśród nich:

  • niedźwiedzie
  • rysie
  • sowy
  • wilki
  • łosie

Poza tym możesz wylosować zwykłe symbole karciane, czyli 10, J, Q, i K. Pojawiają się one dość często, lecz nie są zbyt wysoko punktowane. Szczęście spotka Cię wtedy, kiedy wylosujesz symbol ukazujący łapę niedźwiedzia. Jest on symbolem „Wild”, więc zastępuje każdy symbol, który brakuje do utworzenia zwycięskiego klastera. Poza tym pośród symboli jest jeszcze jeden wizerunek niedźwiedzia, lecz ma on napis „bonus”. Jeżeli uda Ci się wylosować trzy takie symbole podczas jednej rundy, to zostajesz obdarowany 10 darmowymi spinami. Wylosowanie zwycięskich klasterów podczas darmowych spinów sprawia, że zostaje Ci przyznany mnożnik, który wynosi aż x27. W tym czasie możesz więc się znacznie wzbogacić.

Jak można wygrać w Grizzly Gold?

Jak w przypadku większości automatów, nie ma żadnej receptury na to, jak wygrać w slot Grizzly Gold. Najważniejszymi czynnikami są jednak cierpliwość oraz realistyczne podejście do gry. Dobrze zapoznaj się z regułami gry, a sprawdzenie wersji demo powinno poprzedzać wpłacenie depozytu. Na początku nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę i nie wpłacaj dużych stawek. Wyczuj grę i dopiero wtedy oceń, czy warto jest w nią zainwestować trochę więcej.

Czy gra kasynowa Grizzly Gold jest warta sprawdzenia?

Automat do gry Grizzly Gold ma dość niepowtarzalny motyw, który pokazuje leśne zwierzęta. Producenci wykorzystali również prawdziwe dźwięki zwierząt (kiedy symbol danego zwierzęcia bierze udział w klasterze), co sprawia, że gracz czuje się, jakby naprawdę był aktualnie w lesie lub puszczy. Obsługa gry Grizzly Gold nie jest skomplikowana, wszystkie funkcje oraz ustawienia można szybko wybierać oraz zmieniać. Z kolei RTP 96% oznacza, że szczęście dopisuje graczom, lecz trzeba też mu pomóc. Jeżeli więc chcesz liczyć na większą wygraną, musisz poświęcić na ten slot trochę więcej czasu.

play for real

Grasz w trybie demo! Spróbuj gry na prawdziwe pieniądze, aby zdobyć prawdziwe wygrane!

reportservice pixel image