[[ winner.nickname ]] [[ winner.value | amount ]]
[[ winner.game.name | amount ]]
Grać
Demo
Stosunkowe bonusy
Informacje o grze

Halloween Jack Automat do gry Online

Halloween Jack gra od producenta NetEnt jest spełnieniem marzeń każdego fana horroru polskie kasyno online. Nie tylko cała oprawa muzyczna przyprawia o dreszcze, ale także przemyślane animacje, snujące się mgły, czy przelatujące w tle nietoperze.

Jeżeli chcesz bez żadnego ryzyka przetestować tę grę, skorzystaj z dostępnej na naszej stronie wersji Halloween Jack demo, która nie wymaga rejestracji, a graczowi zapewnia fikcyjny depozyt, za który stawia zakłady. Jeżeli gra ci się spodobała, zachęcamy do grania w Halloween Jack na prawdziwe pieniądze.

Podstawowe cechy Halloween Jack

Halloween Jack za darmo to gra pokazowa, nie oznacza to jednak, że nie oddaje w pełni swojej płatnej wersji. Jesteście ciekawi dokładnych danych technicznych? Oto i one:

 • Dostawca oprogramowania: NetEnt
 • Typ slotu: wideo slot
 • Liczba linii: 20
 • Liczba bębnów: 5
 • Minimalny zakład: € 0,20
 • Maksymalny zakład: € 100,00
 • Procent zwrotu RTP: 96,8%
 • Wild symbol: tak
 • Scatter symbol: tak

Oprócz tego, w popularnych grach slotowych częste są także poniższe funkcje. Sprawdź czy Halloween Jack je posiada:

 • Automatyczne odtwarzanie: tak
 • Rundy bonusowe: nie
 • Darmowe spiny: tak
 • Tryb gry wieloosobowej: nie
 • Jackpot: brak
 • Wersja mobilna: tak

Jak zagrać w Halloween Jack

Halloween Jack automat zwraca na siebie uwagę dzięki niezwykle przemyślanej i dopracowanej grafice. Jest ona tak szczegółowa, że obejmuje nawet duchy wyłaniające się z ziemi. Każdy z symboli ma niezwykłą animację, a towarzysząca całości niepokojąca muzyka tylko podkręca klimatyczność całości.

Gra posiada następujące symbole specjalne:

Złota skrzynia z pajęczynami

Symbol Scatter. 3 takie symbole w dowolnym miejscu na bębnach podczas gry podstawowej aktywują 10 free spinów. 

Podczas gry Free Spins 3 takie symbole w dowolnym miejscu na bębnach aktywują 5 darmowych free spinów dodawanych do otrzymanej już puli.

Walking WILD

Symbol WILD halloweenowej dyni.. Gdy pojawi się w dowolnym miejscu na bębnach przyznawany jest re-spin za każde jej przesunięcie się z prawej strony na lewą.

Jeżeli Dynia dotrze do ostatniego bębna, ale wylosowana zostanie równocześnie druga Dynia, która może przesuwać się w lewo – cykl się powtarza. Kończy się, gdy nie ma już żadnego symbolu WILD. Może pojawiać się w grze podstawowej i podczas free-spinów.

Wypłacana jest ona o wartości żetonów x3.

Dynia zastępuje wszystkie symbole oprócz Scatter oraz Lantern. 

Jack’O’Lector

Aktywny tylko podczas rundy free spins. Są to symbole Lantern (latarni), które odblokowują 3 funkcje WIDL:

- Stacked Hell Hound WILD – po zebraniu 3 symboli Lantern

- Stacked Jack’O’Lantern – po zebraniu 6 symboli Lantern

- Death Reaper WILD - po zebraniu 9 symboli Lantern

Nawigacja gry jest bardzo prosta. Po prawej stronie są wyświetlone Monety, które oznaczają wysokość depozytu. Tuż obok znajduje się wartość monety – możemy ją ustawiać. Jednak nie jest to wysokość całkowitego zakładu, oznacza tylko stawkę na jedną linię. Następnie mamy przycisk „Stawka maks”, który uruchamia od razu najwyższy poziom w grze (ale nie zmienia wartości monety na linię).

Środkowy przycisk to przycisk spin, który wprawia w ruch wszystkie bębny. Kolejny to Autogra, oznaczający gry hazardowe online w trybie automatycznym. Po jego naciśnięciu możemy ustawić, ile spinów gra ma sama rozegrać i na jakich zasadach przerwać auto grę przed osiągnięciem ustawionego limitu spinów.

Następnie mamy poziom gry – od 1 do 10 – oznacza mnożnik, przez jaki zostaną przemnożone linie wygrywające, a tym samym, ile wynosić będzie wysokość zakładu całkowitego. Ile mamy pieniędzy w euro, a także wysokość zakładu całkowitego i ostatnia wygrana wyświetlają się na samym dole, na wąskim czarnym pasku.

Ostatni z przycisków to rozżarzony okrąg z gorejącą pionową kreską. To tam znajdziemy informacje o symbolach i zasadach free spinów. Tuż pod nim zgadują się trzy małe przyciski. Pytajnik odsyła nas do bardzo szczegółowych zasad gry, AUTO pełni tą samą funkcję co Autogra, głośnik pozwala regulować głośność gry, a klucz pozwala zdecydować o szybkości gry, ekranie startowym oraz ustawić spację jako przycisk spin. W taki sposób możesz uagrać w naszym kasynie online Vulkan Vegas.

Halloween Jack
play for real

Grasz w trybie demo! Spróbuj gry na prawdziwe pieniądze, aby zdobyć prawdziwe wygrane!

reportservice pixel image