[[ sidebarMobileState ? 'Ukryj' : 'Pokaż' ]]
[[ sidebarDesktopState ? 'Ukryj' : 'Pokaż' ]]
Zacznij wygrywać prawdziwe pieniądze!
Utwórz konto lub zaloguj się.
Stosunkowe bonusy
Informacje o grze

Hot Scatter — automat do gry online

Hot Scatter automat do gry został wyprodukowany i wydany 28 grudnia 2011 roku. Jest dziełem niemieckiej firmy Amatic znanej bez wątpienia wielu miłośnikom gier hazardowych z całego świata. Ten konkretny tytuł spełni oczekiwania wszystkich fanów gier owocowych z racji bardzo wysokiej grywalności, atrakcyjnej funkcjonalności dodatkowej, ładnej, choć prostej i grafice oraz przyciągających graczy wygranych.

Jeśli więc jesteś fanem owocówek, to naszym zdaniem Hot Scatter slot jest jedną z tych gier, w które powinieneś koniecznie zagrać! A najlepszym miejscem do tego celu będzie nasz serwis internetowym, w którym oferujemy Ci dostęp do gry Hot Scatter za darmo i bez żadnych ograniczeń.

Podstawowe cechy Hot Scatter

Zanim zaczniesz grać w Hot Scatter demo lub w wersję pełną, powinieneś wcześniej poznać wszystkie najważniejsze właściwości tego tytułu. Zacznijmy od tego, że jest to klasyczna gra owocowa będą produktem firmy Amatic. Ma ona pięć bębnów oraz trzy rzędy symboli. W oknie gry poprowadzono dziesięć aktywnych linii wygranych, a sama gra cechuje się zmiennością średnią. Przy współczynniku zwrotu dla gracza, czyli Return to Player, oznaczanym także jako RTP, wynoszącym 96,00%, jest to zapowiedź atrakcyjnie prezentującej się gry slotowej dającej szanse na uzyskanie wysokich wygranych.

Zakres wysokości zakładów jest bardzo szeroki, bo możesz postawić od 1 do 100 monet na linię. A to przekłada się na minimalny zakład wynoszący 10 monet, a maksymalny aż 1 000 monet. Oczywiście nominał monety ustalany jest przez każde legalne kasyno online z osobna, ale w najczęściej spotykanym układzie jest to stawka od 0,10 do 100 EUR na jeden spin.

Jeśli chodzi o funkcjonalność dodatkową, jaką oferuje nam gra Hot Scatter, to mamy tutaj dość typowy zestaw opcji jak Wildy i Scattery, darmowe spiny oraz grę opcjonalną Gamble/Ryzyko, znaną doskonale z wielu innych gier firmy Amatic.

Z racji bycia prostą grą owocową, nie powinniśmy się spodziewać po niej rozbudowanych funkcji dodatkowych. Nie mamy tutaj więc niczego więcej poza opisanymi powyżej opcjami — nie znajdziemy więc w grze Hot Scatter na prawdziwe pieniądze mnożników wygranych, progresywnej puli nagród, gier bonusowych, czy też trybu wieloosobowego. Za to jest oczywiście gra automatyczna!

Symbole i funkcji specjalne automatu do gry Hot Scatter

Jak to bywa z grami owocowymi, Hot Scatter nie wykorzystuje żadnego konkretnego motywu, jak to zwykle robią popularne automaty slotowe wideo. Mamy tutaj zwykłe tło oraz ładnie zaprojektowane okno gry, w którym występują typowe dla gier tego rodzaju symbole owoców, jak również symbole o specjalnym znaczeniu i wyższej wartości — typu Scatter, czy też czerwona siódemka.

Rolę Scattera dla gry Hot Scatter pełni doskonale znana z wielu innych gier firmy Amatic granatowa gwiazda na tle czerwonego koła. Ma ona dwa znaczenia. Po pierwsze, zapewnia wygraną jeśli w oknie gry pojawią się 3, 4 lub 5 takich symboli, niezależnie od konkretnej pozycji na bębnach. To jedyny symbol, którzy nie musi znaleźć się na aktywnej linii wygranych w odpowiedniej liczbie sztuk, aby gracz mógł odebrać wygraną.

Poza tym nagradza on gracza darmowymi spinami. Za minimum trzy Scattery w oknie gry gracz otrzyma pakiet 15 darmowych spinów (nie licząc naturalnie stosownej nagrody w postaci odpowiedniej liczby monet). Warto w tym miejscu zauważyć, że Scattery dostępne są dalej podczas darmowych spinów, więc teoretycznie nic nie stoi na przeszkodzie, by co chwilę wygrywać darmowe spiny i grać cały czas tylko w ten sposób, bez płacenia za grę!

Oprócz tego mamy tutaj jeszcze standardową grę typu Gamble. W przypadku Amatic zapewnia ona dwie możliwości. Albo gracz próbuje odgadnąć kolor fizyczny migającej szybko karty — czyli typuje czerwony lub czarny. Jeśli odgadnie prawidłowo, otrzyma wygraną w podwójnej wysokości. Drugi przypadek to wytypowanie koloru karcianego, czyli trefl, pik, karo lub kier. W takim przypadku trafny typ oznacza poczwórną wysokość wygranej. Jednak w obu wypadkach błędne typowanie przekłada się na utratę całej kwoty.

Podsumowanie

Hot Scatter to gra, w którą najlepiej będzie zagrać w naszym kasynie online, czyli w Vulkan Vegas. Niezależnie od tego, czy lubisz klasyczne automaty, czy przyciągają Cię głównie nowoczesne sloty wideo, w Vulkan Vegas znajdziesz ogromne pole manewru. Będziesz mógł wybierać spośród setek tytułów z każdej możliwej kategorii maszyn slotowych. Czekają na Ciebie także liczne gry stołowe, karciane i typu InstaPlay. Oczywiście wszystko w absolutnie bezpiecznym i w pełni legalnym środowisku, dzięki zabezpieczeniom na poziomie wojskowym, a także odpowiednim licencjom wydanym przez uznane instytucje zarządzające branżą internetowego hazardu.

Oczywiście wszystkie nasze maszyny online i cały serwis internetowy Vulkan Vegas jest doskonale dostosowany do potrzeb użytkowników z różnymi urządzeniami, zatem możesz grać i na komputerze, i na tablecie, i na telefonie — niezależnie od tego, czy wyprodukowanym przez Apple’a, czy też przez dowolną inną firmę.

play for real

Grasz w trybie demo! Spróbuj gry na prawdziwe pieniądze, aby zdobyć prawdziwe wygrane!

reportservice pixel image