[[ sidebarMobileState ? 'Ukryj' : 'Pokaż' ]]
[[ sidebarDesktopState ? 'Ukryj' : 'Pokaż' ]]
Zacznij wygrywać prawdziwe pieniądze!
Utwórz konto lub zaloguj się.
Stosunkowe bonusy
Informacje o grze

Inca Gold 2 Gra Slotowa Online

Pasjonuje Cię tajemnicze życie Inków? Wypróbuj więc grę slotową Incas Gold II! Jest to dobrze przemyślana pozycja, która wprowadzi Cię w atmosferę najbardziej znanego plemienia Południowej i Środkowej Ameryki. Gra jest dość prosta graficznie, lecz z pewnością zapewni Ci kilka godzin rozrywki. Automat do gry ma 5 bębnów i 20 linii płatniczych, jest więc kilka kombinacji, które wygrywają.

Jeżeli chodzi o żetony, to nie ma zbyt dużego wyboru. Maksymalna wartość może wynosić 1, minimalna również. Można też umieścić jeden żeton na daną linię płatniczą, z kolei maksymalna liczba to 20. Inca Gold II jest tworem EGT, czyli jednego z bardziej znanych dostawców gier. Grupa skupia się raczej na klasycznych aspektach gier. Szukasz gier EGT? Zajrzyj do Vulkan Vegas Casino i wypróbuj je za darmo, wybierając wersję demo.

Jak zagrać w Inca Gold II?

Wybranie odpowiednich ustawień w grze nie przysparza żadnych problemów, ponieważ tak naprawdę nie ma zbyt dużo opcji, które można wybrać. Wartość żetonów jest już ustalona, wystarczy wybrać liczbę na każdą linię, a także ustalić odpowiednią dla siebie stawkę. Jak widzisz, nie ma zbyt wiele opcji, co z pewnością spodoba się każdemu początkującemu graczowi.

Najważniejszą częścią gry są symbole. Gra jest pod tym względem dość ciekawa, ponieważ wszystkie symbole są związane wyłącznie z motywem gry hazardowej, czyli Inkami. Jest to idealna propozycja dla osób, które są zmęczone klasycznym hazardem, to znaczy symbolami karcianymi, nie spotkasz ich tutaj. Wśród nich znajdziesz raczej:

  • Mężczyznę
  • Kobietę
  • Alpakę
  • Pomidory
  • Złota Rzeźba
  • Srebrna Rzeźba
  • Flet
  • Sokół
  • Przybysz z Europy

Każdy z symboli ma swoją własną wartość i to od niej zależy, jaką zdobędziesz wygraną. Nie każdy klaster przyniesie Ci duże zyski, lecz z pewnością ucieszysz się na widok złotego symbolu „Scatter”. Jeżeli uda Ci się trafić co najmniej 3 symbole tego typu, zostaniesz przeniesiony do rundy bonusowej. Tak naprawdę jest ona bardzo prosta, ponieważ polega ona wyłącznie na tym, że ekran zostaje zasłonięty liśćmi palm, a następnie ukazuje Ci się liczba darmowych spinów, które wygrałeś (zazwyczaj jest ich 15). Podczas rundy bonusowej wszystkie wygrane podlegają mnożnikowi x3.

Zasady gry są proste, lecz nie warto grać „z biegu”. Nie ryzykuj i nie wpłacaj depozytu przed poznaniem gry i wykonaniem co najmniej kilku spinów w wersji demo dostępnej na naszej stronie.

Czy można wygrać w Inca Gold II?

Gra slotowa Inca Gold II nie jest pozycją, która sprawi, że zostaniesz „na zero”. Nie jest ona skomplikowana, a wygrana wbrew pozorom zdarza się dość często. Nie należy nastawiać się na wygraną, jest to jednak automat, który działa zupełnie losowo. Nie możesz więc spodziewać się wygranej, a częściej mogą Cię spotkać dość bezowocne spiny. Nie zrażaj się jednak, ponieważ wiele takich spinów może być uwieńczone sukcesem.

Czy warto zagrać w Inca Gold II?

Automat do gry Inca Gold II jest zdecydowanie warty wypróbowania. Jest on jednym z prostszych automatów, lecz jednocześnie sprawia, że gracze podczas gry się nie nudzą. Muzyka typowa dla Indian oraz prosta szata graficzna przyciąga nie tylko nowicjuszy. Mamy pewność, że będziesz zadowolony z każdej chwili spędzonej grając w Inca Gold II.

play for real

Grasz w trybie demo! Spróbuj gry na prawdziwe pieniądze, aby zdobyć prawdziwe wygrane!

reportservice pixel image