[[ winner.nickname ]] [[ winner.value | amount ]]
[[ winner.game.name | amount ]]
Grać
Demo
Stosunkowe bonusy
Informacje o grze

Jack And The Beanstalk Online za darmo

Online automat do gry Jack and the beanstalk to gra, od której z pewnością nie będziesz mógł się oderwać. Pomysł na nią został zaczerpnięty z popularnej baśni Jaś i Magiczna Fasola. Pozycja ma 5 bębnów, a maksymalna stawka, jaką możesz postawić to 200. Poszczególne rzędy mają wartość od 0.01 do 0.50. Symbolami w grze są literki, postacie z bajki, klucz oraz worek pieniędzy. Wszystkie z nich znajdują się w kafelkach, które podczas każdej rundy poruszą się falowo, nie za szybko, aby gracz mógł dokładnie obserwować, jak się poruszają.

Obok kafelków stoi sam Jaś i kibicuje Ci podczas wygranych oraz przegranych. Odpowiednio reaguje i cieszy się z Tobą, kiedy na ekranie pokazują się wygrywające symbole. Do gry wprowadza nas filmik, który opowiada o Jasiu. Bohater ucieka przed strasznym, dwugłowym potworem. Postanawia wspiąć się gruby pęd magicznej fasoli, która sięga nieba. Wraz z Jasiem wspinasz się coraz wyżej oraz wygrywasz coraz więcej gotówki.

Na czym polega gra?

W grze oprócz zwykłych symboli znajdziesz również symbole „Wild”, które w tym wypadku mają trochę inną rolę. Kiedy na ekranie pojawi się „Wild”, to w odróżnieniu od innych automatów, pozostaje na ekranie przez kilka rund. Dlatego dostajesz bonusowe punkty przez 5 kolejnych rund. Szczęśliwcy losują symbol „wild” nawet podczas tego, kiedy poprzedni symbol jest jeszcze na ekranie, w ten sposób dostajesz jeszcze więcej. Wild przesuwając się w lewo po pięciu rundach znika i nie przysługują Ci już bonusy. Ciekawe jest też to, że symbol ten potraja wszystkie wygrane, możesz więc odetchnąć, kiedy pojawi się pośród innych symboli.

Podczas rund możesz zauważyć pośród symboli klucze. Nie tworzą one żadnych kombinacji, ale za to są zbierane na Twoje konto i możesz je wykorzystać podczas rundy bonusowej. Wszystko zależy od tego, ile kluczy zbierzesz.

  • Jeżeli jest ich 3, a na dodatek masz symbol Wild, to możesz liczyć na dwie torby z pieniędzmi, które potem możesz wykorzystywać na stawki.
  • Sytuacja zmienia się, kiedy masz na koncie 6 kluczy. Wtedy dostajesz aż 3 symbole złotych kur, które również możesz łatwo wykorzystać.
  • Największa wygrana czeka Cię, kiedy zbierzesz 9 kluczy, a wiedz, że to nie jest łatwe i zdarza się stosunkowo rzadko. Klucze są wymieniane na symbol złotej harfy. Złota harfa sprawia, że bęben zostaje rozszerzony, dlatego masz o wiele większe szanse, aby wygrać.

Warto powiedzieć również o szacie graficznej gry. Została ona dopracowana, wszystkie postacie wyglądają bardzo ciekawie oraz ruszają się bardzo naturalnie. Główni bohaterzy, jak i tło są pełne szczegółów, nawet wymagający gracze nie mają się do czego przyczepić. Na dodatek kolory w grze są żywe, a wykreowane postacie ciekawie, podczas gry z pewnością nie będziesz się nudzić. Na uwagę zasługuje również muzyka. Ścieżka muzyczna sprawia, że poczucie niepokoju wzrasta z każdym kolejnym spinem.

Jak wygrać w grę?

Najważniejsze jest to, aby nie zaczynać zbyt gwałtownie. Zacznij stawiać trochę mniejsze stawki. Postaraj się nie omijać kluczy oraz bądź cierpliwy. Poluj na symbole Wild oraz klucze, a także nie rezygnuj z rund bonusowych, ponieważ jest taka opcja.

Podsumowanie

Gra kasynowa Jack and the beanstalk to wciągająca, darmowa pozycja, która jest chwalona przez wielu graczy na całym świecie. Jest ona niezwykle dynamiczna i sprawia, że tysiące graczy nie może się od niej oderwać. Zanurz się w magicznym świecie oraz razem z Jasiem nie daj się złapać złemu ogrowi w legalnym kasynie Vulkan Vegas.

reportservice pixel image