[[ sidebarMobileState ? 'Ukryj' : 'Pokaż' ]]
[[ sidebarDesktopState ? 'Ukryj' : 'Pokaż' ]]
Zacznij wygrywać prawdziwe pieniądze!
Utwórz konto lub zaloguj się.
Stosunkowe bonusy
Informacje o grze

Moon Lord — slot wideo online

W portfolio firmy CT Gaming znajdziemy sporą liczbę interesujących pozycji z różnych gatunków. Dziś postanowiliśmy przyjrzeć się grze slotowej o nazwie Moon Lord. Gra Moon Lord to typowy dość slot wideo, który został wydany na rynek w grudniu 2017 roku. Ma on pięć bębnów i trzy rzędy symboli, jest więc na pierwszy rzut oka stereotypowym więc slotem wideo z mechaniką 5x3.

Moon Lord automat do gry pozwala graczowi przenieść się do świata baśni i wróżb, eliksirów, tajemniczych mikstur i szklanej kuli. Gra prezentuje się naprawdę ciekawie i choć oparta jest o dość efektowny wizualne interfejs znany także z innych gier tego producenta (jak choćby 20 Clovers Hot), to jest naprawdę estetyczna i atrakcyjna pod względem wyglądu. Warto w nią zagrać!

Co warto wiedzieć o grze Moon Lord?

Wstęp do omawiania parametrów technicznych tej gry mamy już za sobą, jako że wspomnieliśmy już, że Moon Lord slot korzysta z mechaniki w układzie 5x3. Do tego mamy także 30 aktywnych linii wygranych, której to wartość nie można zmieniać. Jest ona ustawiona na sztywno. Współczynnik zwrotu dla gracza (czyli RTP, co jest skrótem od Return to Player) wynosi tutaj 96,25%. Gra cechuje się zmiennością wysoką przechodzącą niekiedy w średnią w przypadku uaktywnienia niektórych funkcji dodatkowych.

Skoro mowa o funkcjach dodatkowych, to w Moon Lord na prawdziwe pieniądze znajdziemy wildy, scattery, darmowe spiny, funkcję Double oraz bardzo prosty i wygodny do zdefiniowania tryb gry automatycznej. Nie ma tutaj niestety mnożników wygranych, progresywnej puli nagród, czy też wildów typu sticked lub expanding — ale jest to naprawdę prosty produkt zaprojektowany dla  graczy, a nie do podziwiania efektów graficznych. Choć od strony wizualnej Moon Lord za darmo jest naprawdę udanym produktem.

Dosyć zaskakująco natomiast prezentuje się kwestia zakładów. Otóż mamy tutaj stałą liczbę linii wygranych, ustawioną na 30. Minimalna stawka na jedną linię to 1 moneta, a maksymalna to 30. Przekłada się to na minimalny zakład wynoszący 30 monet, a maksymalny to aż 900 monet. Wszystko więc zależy od danego kasyna online, jak pozwoli ono dostosowywać wartość monety. Czy ustawi nominał sztywno na 1, czy dopuści na przykład zakres od 0,01 do 1,0 w Twojej lokalnej walucie?

Jakie opcje dodatkowe kryje w sobie Moon Lord?

A jeśli chodzi o funkcje dodatkowe, to mamy ich tutaj całkiem sporo. Zaczniemy od wildów — tę rolę pełni symbol maga w kapturze i zastępuje on, jak to z wildami zawsze bywa, inne symbole na bębnach, pozwalając o wiele sprawniej tworzyć wygrywające kombinacje.

Drugim symbolem o znaczeniu specjalnym jest scatter. Może się on pojawić na bębnach w dowolnej liczbie — za każdym razem, kiedy ujrzysz co najmniej trzy te symbole (reprezentowane przez żółtawy Księżyc w pełni), to otrzymasz 300 monet, a ponadto czekają na Ciebie darmowe spiny. Minimalna liczba scatterów, dzięki którym otrzymasz darmowe spiny, wynosi 3. Dostaniesz wtedy 15 spinów. Za każdego kolejnego scattera otrzymasz kolejne 5 spinów. A to oznacza, że maksymalna liczba spinów, jaką możesz tutaj zgarnąć, wynosi aż 75!

Czeka na Ciebie także opcjonalna gra bonusowa, z której możesz skorzystać, jeśli zechcesz. Nosi ona nazwę Double i odpowiada klasycznemu rozwiązaniu o nazwie Gamble z gier firmy Novomatic. Po prostu na ekranie miga karta, a Twoim zadaniem jest odgadnięcie jej koloru. Jeśli poprawnie wskażesz pika, kiera, karo lub trefla, to Twoja wygrana zwiększy się czterokrotnie. Jeśli trafisz tylko kolor czerwony lub czarny, to zyskasz podwojenie wygranej kwoty. W przypadku porażki cała wygrana przepadnie!

Na uwagę zasługuje wyjątkowa prostota obsługi. Masz jeden przycisk do ustawiania wysokości zakładu i gry automatycznej (lewy, zielony, z kołem zębatym). Gdy wybierzesz prawy, z zawiniętymi strzałkami i  czerwonym podświetleniem, to rozpoczynasz grę. To wszystko! Teraz tylko pozostaje obserwowanie wydarzeń na bębnach i zgarnianie wygranych, gdy już one padną.

Podsumowanie artykułu

Jeśli lubisz poznawać nowe tytuły, szczególnie te pochodzące od mniej znanych dostawców, to gorąco polecamy Ci nasze kasyno online, czyli Vulkan Vegas. Oferujemy tutaj ogromną wręcz liczbę wspaniałych gier — znajdziesz w tym gronie także między innymi Moon Lord demo, a także inne gry hazardowe firmy CT Gaming. Oczywiście wszystko za darmo!

Jeśli zdecydujesz się zagrać w gry z naszej oferty, niezależnie od tego, czy będą to popularne automaty slotowe, gry na żywo, gry stołowe, karciane, czy inne, to będziesz mógł to zrobić bez żadnego trudu. Czekają na Ciebie proste w użyciu sposoby wpłat i wypłat pieniędzy, wiele wersji językowych naszej witryny i samych gier, a także niezrównana kompatybilność z urządzeniami mobilnymi. U nas granie na telefonie nie stanowi żadnego problemu, nawet klasyczne automaty do gier działają u nas na smartfonach!

play for real

Grasz w trybie demo! Spróbuj gry na prawdziwe pieniądze, aby zdobyć prawdziwe wygrane!

reportservice pixel image