[[ sidebarMobileState ? 'Ukryj' : 'Pokaż' ]]
[[ sidebarDesktopState ? 'Ukryj' : 'Pokaż' ]]
Zacznij wygrywać prawdziwe pieniądze!
Utwórz konto lub zaloguj się.
Stosunkowe bonusy
Informacje o grze

Poltava Automat Online

Elk Studios może poszczycić się dość sporą grupką dobrze wykonanych automatów do gier. Każdy z nich może poszczycić się interesującą fabułą taką, jaką ma Poltava. Poltava to nazwa miasta, w którym rozegrała się wielka bitwa pomiędzy Rosją i Ukrainą. Bitwa stała się nie tylko inspiracją do stworzenia filmów, ale jak widać także slotu. Wielbiciele historii oraz gier bitewnych wybierając tę grę z pewnością będą zadowoleni.

Gra slotawa Poltava ma 5 bębnów oraz 40 linii płatniczych. Minimalna wartość każdego żetonu powinna wynosić 0.2, z kolei maksymalnie jest to 100. Warto zaznaczyć, że pozycja ma Jackpot, który wynosi 200 Euro. RTP 96,4% oznacza, że każdy ma szansę, aby coś wygrać, nawet jeżeli suma ta nie będzie zbyt duża.

Jak grać w automat do gry Poltava?

Niektórych może zdziwić, że pozycja ma aż 4 różne rodzaje ustawień stawki. Pierwsza z nich to Jumper, który zwiększa stawkę po każdym spinie dopóki wygrywasz, a resetuje się po pierwszej wygranej. Z kolei Booster działa odwrotnie, stawka jest zwiększana po każdej przegranej, a po wygranej zostaje zresetowana. Leveller działa w ten sposób, że stawka automatycznie zwiększa się po 5 przegranych pod rząd, wtedy istnieje większa szansa na to, że szczęśliwy klaster zostanie w końcu wylosowany. Jest jeszcze Optimizer, który automatycznie dopasowuje się do tego, ile pieniędzy masz na koncie.

Poza tym reguły gry są dość jasne. Wybierasz odpowiednie ustawienia stawki, decydujesz też, jak mają być obliczane Twoje żetony, a na końcu po prostu rozpoczynasz grę. Lepiej będzie jednak dla Ciebie i Twoich pieniędzy, jeżeli dokładnie przeczytasz, w jaki sposób działa gra, mini przewodnik jest dostępny na początku oraz w trakcie gry. Hazard to nie przelewki, szczególnie jeśli w grę wchodzą prawdziwe pieniądze.

Symbole slotu Poltava są przedstawione dość prosto, oto one:

  • A
  • K
  • Q
  • J
  • 10
  • armata
  • żołnierz
  • koń

Z czego to koń jest najlepiej wartościowym symbolem. Są też symbole specjalne, dzięki którym wygrana przychodzi o wiele łatwiej. Jest to na przykład Lew, który daje Ci darmowe spiny. Jak je zdobyć? Wystarczy, że na ekranie pojawią się 3 Lwy, wtedy stają się one „Sticky Wild”, czyli pozostaną na miejscu przez czas rundy bonusowej, a ta z kolei to po prostu 3 darmowe spiny, podczas których łatwo jest coś wygrać. Z kolei normalnym symbolem „Wild” jest logo gry, klasycznie zastępuje ono każdy inny symbol na ekranie, często pojawia się ich więcej w danej rundzie.

Jak grać, aby wygrać w Poltava?

Poltava sprawdza cierpliwość użytkownika. Nie myśl, że pierwsze spiny dadzą Ci dużą wygraną, zdarza się to, ale jest dość rzadkie. Wybierz odpowiedni dla siebie rodzaj stawki oraz ustal, ile możesz wydać. Przed wpłaceniem prawdziwego depozytu warto jednak spróbować zagrać za darmo w Vulkan Vegas Casino. Nie ma tutaj żadnych limitów, więc możesz poćwiczyć, ile chcesz.

Czy warto zagrać w Poltava?

Gra slotowa Poltava nawiązuje do wydarzeń historycznych. Ładnie zrobione intro na początku gry wprowadza w jej klimat oraz sprawia, że od razu wiadomo, z czym mamy do czynienia. Dobrze wybrana muzyka przenosi gracza w miejsce akcji. Pozycja ma prosty interfejs, który służy do zmiany ustawień. Gra jest warta wypróbowania, więc poświęcić jej chwilę, kiedy masz ochotę na zagranie w dobry slot.

play for real

Grasz w trybie demo! Spróbuj gry na prawdziwe pieniądze, aby zdobyć prawdziwe wygrane!

reportservice pixel image