[[ sidebarMobileState ? 'Ukryj' : 'Pokaż' ]]
[[ sidebarDesktopState ? 'Ukryj' : 'Pokaż' ]]
Zacznij wygrywać prawdziwe pieniądze!
Utwórz konto lub zaloguj się.
Stosunkowe bonusy
Informacje o grze

Purple Fruits automat do gry online

Jednym z najpopularniejszych motywów wykorzystywanych w grach automatach są owoce. Tradycyjny motyw, który przywraca graczy do czasów, gdy tylko w kasynach naziemnych można było grać w owocówki. Purple Fruits gra również sięga do klasycznego motywu owoców z dzwonkami, podkowami i siódemkami. Producentem gry jest CT Gaming Interactive.

Klasyczny slot Purple Fruits

Purple Fruits to standardowy automat dla weteranów gier hazardowych, który do dobrej zabawy nie potrzebuje ogromnej ilości symboli, animacji 3D i specjalnych motywów. Purple Fruits to krzyk nostalgii, w którym można wygrać niesamowite kwoty.

Układ automatu stanowi 5 bębnów ustawionych w trzech rzędach i 5 linii wypłat. Gracze mogą wybierać ilość linii wypłat, na których chcą grać. Każdy symbol odnosi się do klasycznych automatów wykonanych w bardzo tradycyjnej grafice z elementami pop-artu.

W grze nie znajdziesz wielu opcji specjalnych, jak już wcześniej wspominaliśmy, producent tym automatem starał się bardziej zabrać graczy do kasyn naziemnych i pierwszych automatów. Niemniej jednak znajdziesz tu symbol rozproszenia, grę premiową i opcję autoodtwarzania.

Gra Purple Fruits jest dostępna na telefonie i komputerze. Już teraz możesz zagrać w grę demonstracyjnej i w wersji na prawdziwe pieniądze. Purple Fruits za darmo jest dostępne na naszej stronie internetowej. Jeśli skorzystasz z naszej darmowej wersji, nie będziesz musiał się rejestrować. Poćwicz grę na początku, a potem przejdź do rejestracji na stronie i zagraj na prawdziwe pieniądze.

Podstawowe cechy Purple Fruits

Ogólne specyfikacje techniczne:

 • Dostawca oprogramowania: CT Gaming Interactive
 • Typ slotu: video slot
 • Liczba linii: 5
 • Liczba bębnów: 5
 • Minimalny zakład: 5
 • Maksymalny zakład: 250
 • Procent zwrotu RTP: 97,53%
 • Wild symbol: nie
 • Scatter symbol: tak

Wymieniamy funkcje:

 • Automatyczne odtwarzanie: tak
 • Rundy bonusowe: nie
 • Darmowe spiny: nie
 • Tryb gry wieloosobowej: nie
 • Jackpot: brak
 • Wersja mobilna: tak

Jak zagrać w Purple Fruits?

Grafika slotu Purple Fruits należy do absolutnej klasyki. Otwierając grę, masz wrażenie, że właśnie stoisz przed klasyczną maszyną slotową w kasynie. Tło ekranu jest czarne, symbole są bardzo kolorowe i jaskrawe. Miejscami możemy zobaczyć fioletowe odcienie, jak np. logo gry na ekranie i ilość linii, które znajdują się po bokach ekranu.

Układ gry Purple Fruits na prawdziwe pieniądze wygląda tak samo jak w wersji demo. Na dolnym pasku zadań znajdziesz podstawową informację, którą potrzebujesz do gry.

Zacznijmy od tego, że w prawym dolnym rogu znajduje się symbol z dwiema strzałkami, jest to przycisk startu, który rozpoczyna kręcenie bębnem. Tuż obok startu jest wyświetlana informacja o obecnym całkowitym saldzie gracza podczas gry. Następnie można zobaczyć, jaką kwotę gracz obstawia w danej rundzie. W trzeciej kolumnie na dole wyświetla się informacja o ostatniej wygranej w grze.

Po obu bokach ekranu znajdują się fioletowe linie wypłat, łącznie jest ich pięć. Po każdym kręceniu gracz może zmienić ilość linii, na których obstawia zakłady. Aby wybrać kwotę do obstawiania, trzeba skorzystać z zaawansowanych opcji gry.

Dodatkowe opcje w Purple Fruits

Ikona opcji zaawansowanych jest przedstawiona za pomocą koła zębatego, które znajduje się w lewym dolnym rogu ekranu.  Klikając w tę ikonę, otworzysz trzy dodatkowe opcje, których możesz użyć w grze:

 • Wybór zakładu na linię. Pamiętaj o tym, że możesz grać na więcej niż jednej linii. Twoim minimalnym możliwym wyborem zakładu na jedną linię jest 5 monet, a maksymalnym – 50 monet. Pamiętaj jednak, że jeśli będziesz grał na 5 liniach jednocześnie, twój minimalny zakład będzie wynosił 25 monet, a maksymalnie osiągnie kwotę 250 monet na jeden zakład.
 • Wybór linii zakładu. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, gracz może wybrać ilość linii wypłat, na których chce grać, maksymalnie w grze jest 5 linii.
 • Autoodtwarzanie w grze. Minimalnie możesz wybrać 5 gier, a maksymalnie 1000. Dodatkowo każda z trzech opcji na przycisk maks, po wciśnięciu której wybierasz maksymalną liczbę w każdej opcji.

Instrukcja gry Purple Fruits

Przed rozpoczęciem gry zapoznaj się również z instrukcją gry i jej specjalnymi bonusami. Gry w kasynach zazwyczaj zawierają krótkie instrukcje, które pomagają graczom Purple Fruits automat w zrozumieniu mechanizmu gry.

W danej grze, aby zapoznać się z jej szczegółami, wystarczy wcisnąć ikonę "i", znajdującą się na górze ekranu po lewej stronie. Dana opcja skieruje cię do tabeli wypłat za każdy symbol w grze, opisu linii wypłat i kilku szczegółowych wyjaśnień na temat gry premiowej i autoodtwarzania. Zawsze warto przeczytać krótką instrukcję przed rozpoczęciem gry na prawdziwe pieniądze.

Stawki i wygrane w grze Purple Fruits

Symbolami w grze są owoce, znane graczom z innych klasycznych maszyn slotowych, czyli jabłko, pomarańcza, śliwka, cytryna, arbuz i wiśnia. Symbolem o najwyższej wartości jest siódemka. Pięć siódemek na bębnie, przy najwyższym zakładzie, to aż 500 000 monet. Musimy przyznać, że inne symbole też gwarantują wysokie wygrane przy obstawianiu wysokich stawek. Jeśli gracz zdobędzie pięć jabłek lub pomarańczy, może zgarnąć 50 000 monet. Poniżej możesz zobaczyć pełną tabelę symboli przy minimalnym zakładzie 25 monet na 5 liniach.

Symbol

3 symbole

4 symbole

5 symboli

Banan

50

250

2500

Siódemka

500

5000

25000

Jabłko/ Pomarańcza

250

1000

2500

Śliwka/ Cytryna

250

1000

2500

Arbuz/ Wisienka

250

1000

2500


Dodatkowo, banany w grze to symbol rozproszenia. Pięć bananów przy najwyższym zakładzie jest równe 25 000 monetom. Niemniej jednak symbol rozproszenia nie odblokowuje żadnych darmowych spinów, dodatkowych mnożników czy gier premiowych, więc możemy o nim myśleć jak o zwyczajnym symbolu gry Purple Fruits demo.

Opcja Gamble

W grze mamy jednak możliwość zagrania w grę premiową po każdej wygranej rundzie w casino. Gra premiowa jest uruchamiana po każdej wygranej, która nie przewyższa 10x zakładu podstawowego. Jeśli udało ci się zebrać wybraną kombinację, możesz kliknąć na symbol 2x (znajdujący się w lewym dolnym rogu ekranu) i rozpocząć grę w karty.

Poprzez kliknięcie na czerwony albo czarny kolor, gracz musi odgadnąć kolor kolejnej wyświetlanej karty. Jeśli gracz odgadnie kolor wyświetlanej karty, jego wygrana zostanie podwojona. Jeśli gracz dodatkowo zgadł typ karty, jego wygrana będzie pomnożona 4x. Wybór złej karty oznacza przegraną. 

W każdej chwili gracz może zaprzestać zakłady karciane i powrócić do standardowej gry z obecną wygraną, którą udało mu się zebrać. Gracz może także skorzystać z opcji zakładu na pół, gdzie limit jest ograniczony do 50x stawki podstawowej. 

Purple Fruits automat jest przeznaczony dla weteranów hazardu, których nie interesuje tylko 3D animacja. Nowicjusze, którzy chcą poznać tajniki automatów na własnej skórze, są również mile widziani na pokładzie. Automaty online dostarczają graczom świetnej zabawy dzięki czarującej grafice i nostalgii.

play for real

Grasz w trybie demo! Spróbuj gry na prawdziwe pieniądze, aby zdobyć prawdziwe wygrane!

reportservice pixel image