[[ sidebarMobileState ? 'Ukryj' : 'Pokaż' ]]
[[ sidebarDesktopState ? 'Ukryj' : 'Pokaż' ]]
Zacznij wygrywać prawdziwe pieniądze!
Utwórz konto lub zaloguj się.
Stosunkowe bonusy
Informacje o grze

Seven Seven – świetna owocówka

Firma Swintt nie jest zbyt znana wśród przeciętnych graczy, a już na pewno nie może równać się popularnością z takimi gigantami, jak Microgaming, NetEnt czy też Play’n GO. Nie oznacza to, że jej produkty nie zasługują na uwagę. Dziś chcemy Ci zaprezentować naprawdę ciekawą pozycję z portfolio tego producenta, jakim jest gra Seven Seven. To bardzo klasyczna owocówka z elementami Hot Spot, która cechuje się wysoką zmiennością – a co za tym idzie bardzo wysokimi wygranymi. Została wydana na rynek w styczniu 2020 roku, jest więc nowoczesnym produktem, co oznacza, że na przykład możesz grać w Seven Seven slot na swoim telefonie komórkowym.

Główne cechy gry Seven Seven

Jak wspomnieliśmy na początku, Seven Seven automat do gry to bardzo klasyczna w swojej postaci gra owocowa. Już po pierwszym spojrzeniu na ekran dojdziesz do tego samego wniosku. Mamy tutaj lekko cieniowane bordowe tło oraz prosto zaprojektowane okno gry mające tło granatowe i estetyczne, choć także bardzo proste symbole. Obejmują one kilka różnych owoców oraz typowe dla gier tej kategorii symbole specjalne, jak czerwone siódemki i złote gwiazdy. Panel sterowania jest także bardzo prosty, bo sprowadza się do wybrania wysokości zakładu, uruchomienia gry automatycznej i przycisku rozpoczynającego normalną grę! A jakie inne cechy ma ta gra?

Cecha

Opis

Mechanika gry

5x3

Współczynnik RTP

94,35%

Minimalny zakład

5 monet, czyli 0,05 euro

Maksymalny zakład

10 000 monet, czyli 100 euro

Wild

Nie

Scatter

Tak, złota gwiazda

Liczba aktywnych linii 

5 linii wygranych

Zmienność

Wysoka

Gry dodatkowe

Opcjonalna gra Gamble

Opcje specjalne w grze Seven Seven

Jako że Seven Seven za darmo lub na prawdziwe pieniądze jest w gruncie rzeczy bardzo prostą grą owocową, to i nie ma co oczekiwać po niej rozbudowanej funkcjonalności dodatkowej. Nie znajdziemy tutaj na przykład wildów, mnożników wygranych, czy darmowych spinów. Jedynym symbolem o specjalnym znaczeniu jest scatter.

Jednak w odróżnieniu od tego, co oferują liczne popularne automaty slotowe, w Seven Seven scatter nie zapewnia żadnej nagrody bonusowej pod postacią darmowych spinów. To po prostu najbardziej klasyczna funkcja tego symbolu, która polega na tym, że jako jedyny w grze nie musi znaleźć się na aktywnej linii wygranych, by zapewnić nagrodę.  Chodzi tutaj o to, że gra Seven Seven zapewnia wygraną za 3, 4 lub 5 scatterów. Wystarczy do jej uzyskania pojawienie się tych symboli w dowolnym miejscu w oknie gry. Mogą nawet na jednym bębnie pojawić się trzy scattery, a to i tak wystarczy w zupełności do zgarnięcia wygranej! Rolę scattera pełni złota gwiazda na czerwonym tle.

Poza tym gracze znający na przykład klasyczne automaty, z przyjemnością rozpoznają drugą opcję specjalną dostępną w grze Seven Seven. Jest nią opcja Gamble. Jest to bardzo klasyczne rozwiązanie polegające na tym, że gdy gracz trafi jakąś nagrodę w dowolnej wysokości, automat Seven Seven udostępnia mu możliwość zagrania w grę dodatkową. Ma ona postać małej ikony z symbolami karcianymi, po lewej stronie okna gry, co jest podobnie do gier karcianych. Po kliknięciu w nią pojawia się wspomniana gra dodatkowa.

Polega ona na odgadywaniu koloru zakrytej karty. Chodzi o kolor faktyczny (czerwony lub czarny) albo karciany (można zgadywać, czy będzie to kier, karo, trefl lub pik). Jeśli graczowi uda się odgadnąć poprawnie, to jego wygrana zostanie podwojona. W razie pomyłki cała kwota przepadnie.

Opcja ta zalecana jest głównie dla niższych wygranych, ale dla większych kwot korzystanie z niej wiąże się jednak z ryzykiem utraty całości. Korzystaj więc rozsądnie z opcji Gamble!

Podsumowanie recenzji

Według nas gra Seven Seven zasługuje na solidną czwórkę. To porządnie wykonana i dobrze przemyślana gra owocowa, która nie ma zbyt wielu funkcji specjalnych, ale za to oferuje naprawdę spore wygrane. Choćby z tego ostatniego powodu warto w nią zagrać co najmniej raz w życiu. Jeśli chciałbyś naprawdę na poważnie pograć w Seven Seven lub w inne gry, to możemy zasugerować Ci kasyno online legalne, które z pewnością spełni wszystkie Twoje wymagania. To Vulkan Vegas! Znajdziesz tutaj mnóstwo gier, atrakcyjne bonusy i wygodne w użyciu metody płatności.

Zagraj więc w Seven Seven i zobacz, co możesz wygrać. Życzymy samych kombinacji z pięciu symboli na bębnach!

play for real

Grasz w trybie demo! Spróbuj gry na prawdziwe pieniądze, aby zdobyć prawdziwe wygrane!

reportservice pixel image