[[ sidebarMobileState ? 'Ukryj' : 'Pokaż' ]]
[[ sidebarDesktopState ? 'Ukryj' : 'Pokaż' ]]
Zacznij wygrywać prawdziwe pieniądze!
Utwórz konto lub zaloguj się.
Stosunkowe bonusy
Informacje o grze

Temple of Dead Automat do gry Online

Gra Temple of Dead to przygodowy automat do gry wydany przez Evoplay Entertainment na koniec 2020 roku, którego akcja toczy się w Świątyni Umarłych, gdzieś pośród piasków Sahary. Temple of Dead slot spodoba się wszystkim graczom, którzy uwielbiają klimat gier bazujących na kulturze starożytnego Egiptu.

Głównym bohaterem tego doskonale zaprojektowanego automatu wideo jest nieustraszony odkrywca i poszukiwacz przygód, Indiana, pragnący odkryć wszystkie tajemnice wcześniej wspomnianej świątyni, które zostały zapisane w mistycznej księdze, której strzegą trzy kapłanki faraona. Jeżeli Indianie uda się trafić do ostatniej komnaty znajdującej się w świątyni, będzie mógł zdobyć skarby faraona o wartości 10 000-krotności postawionego zakładu. W ten automat wideo możesz zagrać w naszym online casino za darmo i za prawdziwe pieniądze. Podążaj śladami odkrywcy i zawalcz o najwyższą wygraną!

Podstawowe cechy Temple of Dead

Temple of Dead automat do gry zbudowany jest dość klasycznie, z 5 bębnów, 3 rzędów oraz 10 linii wygrywających. Stawki w grze wynoszą od 0,1 monety do 75 monet. RTP maszyny do gier wynosi 96%, a jej zmienność jest oceniana na bardzo wysoką. Oznacza to, że gracze mogą liczyć tutaj na bardzo wysokie wygrane, które jednak padają rzadziej niż w slotach o niskiej i średniej zmienności. Jest to więc automat o znacznie większym ryzyku.

Dostawca zadbał o to, aby gracze mogli odpowiednio przyspieszyć swoją grę. Mogą to zrobić, ustawiając automatyczne kręcenie bębnami od 10 do 100 spinów, a także uruchomić tryb turbo, przez co każdy spin będzie zakończony w ekspresowym tempie. Gra została stworzona w oparciu o technologię HTML5, dzięki czemu idealnie sprawdza się również na mniejszych ekranach urządzeń mobilnych, smartfonów i tabletów z iOS i Android.

Temple of Dead został okraszony dodatkowymi funkcjami, w tym symbolem Wild, Scatter, symbolem rozszerzającym się oraz rundą darmowych spinów, która może być uruchomiona ponownie.

Tabela wypłat i bonusy w grze Temple of Dead

Nowoczesne automaty, do których zalicza się wydany przez Evoplay Temple of Dead na prawdziwe pieniądze, gwarantują nie tylko proste kręcenie bębnami, ale również możliwość wejścia w głąb akcji dziejącej się na ekranie i zdobywanie wartościowych wygranych. Wysokopłatne symbole w tabeli wypłat gry Temple of Dead ściśle nawiązują do egipskiego motywu gry, z kolei niskopłatne ikony to stylizowane po królewsku symbole karciane.

Symbol

Ilość symboli w układzie

2

3

4

5

Księga (Scatter)

 

x2

x20

x200

Odkrywca 

x1

x10

x100

x500

Kapłanka Faraona (Fioletowe tło)

x0.5

x40

x40

x200

Kapłanka Faraona (Czerwone tło)

x0.5

x3

x10

x75

Kapłanka Faraona (Zielone tło)

x0.5

x3

x10

x75

Symbol A, K

 

x0.5

x4

x15

Symbol Q, J, 10

 

x0.5

x2.5

x10

Wszystkie lubiane przez graczy i popularne automaty wyróżniają się czymś specjalnym, co sprawia, że każdy obrót bębnami może przynieść niespodziewane zwroty akcji. Grając w Temple of Dead dem,o można zapoznać się ze wszystkimi funkcjami bonusowymi bezpośrednio w grze:

  • Ważnym symbolem w grze jest symbol Scatter, który jest przedstawiony za pomocą księgi. Jeżeli na ekranie, w dowolnym miejscu na bębnach, pojawią się trzy lub więcej tych ikon, zostanie uruchomiona runda 10 darmowych spinów. Ponowne trafienie trzech lub więcej ikon Scatter w trakcie trwania rundy darmowych spinów, uruchamia kolejne 10 bezpłatnych obrotów.
  • Symbol Scatter pełni również funkcję symbolu Wild co oznacza, że może zastąpić każdą inną ikonę na bębnach i ułatwić uzyskanie zwycięskiego układu na linii wygrywającej.
  • Podczas trwania rundy darmowych spinów na graczy czekają kolejne niespodzianki. Przed rozpoczęciem gry bonusowej, zostaje wybrany jeden losowy symbol, który staje się specjalnym, rozszerzającym się symbolem i może wypełnić cały bęben. Symbol ten pomaga tworzyć wygrywające kombinacje, nawet jeśli symbole są rozmieszczone na nieprzylegających do siebie rolkach.

Podsumowanie

Temple of Dead produkcji Evoplay Entertainment to kolejny slot, który dołączył do dużej grupy automatów nawiązujących do tematyki starożytnego Egiptu. Dzięki wysokiej zmienności i dodatkowym funkcjom, gra jest przeznaczona dla graczy, których celem jest zdobycie wysokich wypłat, nawet przy niższej częstotliwości padania wygranych.

Każdy miłośnik nowych automatów, może zagrać w Temple of Dead za darmo i sprawdzić, czy warto dołączyć do łowcy skarbów i poszukać skarbów faraona. Rozpocznij grę bez zobowiązań w kasynie Vulkan Vegas i graj bez ryzyka tak długo, jak zechcesz, upewniając się, że jesteś gotowy na grę na prawdziwe pieniądze. Gdy zdecydujesz się zrobić kolejny krok, możesz szybko przełączyć się na tryb gry na prawdziwe pieniądze i zagrać o najwyższą wygraną. Życzymy powodzenia w grze i samych wysokich wygranych!

play for real

Grasz w trybie demo! Spróbuj gry na prawdziwe pieniądze, aby zdobyć prawdziwe wygrane!

reportservice pixel image